Otobüs şoförüyle kadın sürücü birbirine girdi!

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
İstanbul'da halk otobüsü şoförü ile otomobil kullanan bir kadın sürücünün, seyir halindeyken başlayan tartışması otobüsün yolcu almak için durağa girmesiyle yumruklu kavgaya dönüştü...

[SDNTV]http://hurriyet.cubecdn.net/Haber/2014/06/otobus_kadin_18062014_1736_480p_wmp4.mp4[/SDNTV]

İstanbul Beyoğlu’nda halk otobüsü şoförü ile otomobil kullanan bir kadın sürücü, seyir halindeyken tartıştı. Seyir halinde ara sıra tartışarak ilerleyen iki sürücü, bir süre sonra otobüsün durakta yolcu indirdiği sırada karşı karşıya geldi. Otomobilinden inerek sinirli şekilde duraktaki otobüse giden ismi öğrenilemeyen kadın sürücü, bir süre otobüs şoförüyle tartıştı.

Otobüsün içinde tartışmaya başlayan iki sürücü, yolcuların gözü önünde önce tükürük savaşı yaptı, ardından yumruklaştı. Otobüs sürücüsünün ardı ardına attığı yumruklara dayanamayan kadın sürücü, neye uğradığını şaşırarak otobüsten inmek zorunda kaldı.

Yaşanan kavga anı, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Bu sırada olan biteni izleyen yolcular kadını sakinleştirmeye çalıştı.

Aracından bir sopa alarak tekrar otobüse gelen kadın sürücüye yolcular engel oldu.

Olayın ardından kadın sürücü ve otobüs şoförü, polis ekipleri tarafından karakola götürüldü.

Milliyet

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yaptiklari cok büyük bir terbiyesizlik. Adamin yaptigina ise ne denir ki? Ahlaksiz herif!

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Gidip adamın suratına tükürürsen yumruğu yersin tabi.

"Aracından bir sopa alarak tekrar otobüse gelen kadın sürücüye yolcular engel oldu. "
Normal bir şey mi bu, bayanın araba da sopayla gezmesi. Dayağı yemiş, oturmuş. iyi olmuş.

green_lion

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Kadın tükürecek, adama saldıracak adam da boş duracak. Siz öyle yapın. Ben çakarım ağzının orta yerine :)

tarikk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gidip adamın suratına tükürürsen yumruğu yersin tabi.

"Aracından bir sopa alarak tekrar otobüse gelen kadın sürücüye yolcular engel oldu. "
Normal bir şey mi bu, bayanın araba da sopayla gezmesi. Dayağı yemiş, oturmuş. iyi olmuş.

Çok haklısınız. Yolda tartışma olmuş olabilir ama inip de otobüse gitmek açıkça kavga etmek istemesidir. Bi fe sopa alip geliyor…

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ne olursa olsun ilk yumruğu adam atıyor ve açıkçası kadını dövüyor. bu büyük bir ahlaksızlık örneği.. tamam kadın da suçsuz değil ama bir kadına dayak atmak hayvanlık

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
ne olursa olsun ilk yumruğu adam atıyor ve açıkçası kadını dövüyor. bu büyük bir ahlaksızlık örneği.. tamam kadın da suçsuz değil ama bir kadına dayak atmak hayvanlık

Orası öyle de kadın kavga etmek için otobüse kadar gidiyor, adamın yüzüne tükürüyor. Dayağı yiyor yetmiyor bide sopayla geliyor :D Hak etmiş bence, normal bir bayan yapmaz bunları...

Oekry

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Burada otobüs şöförü kendini savunmuş abartılacak bir şey yok normal bir kadın böyle bir şey yapmaz zaten

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
O kadın ne yaptığını sanıyor otobüse gelerek?
Nasıl olsa kadınım bana birşey yapmaz özgüveniyle geldi heralde. Baktı olacak gibi değil sopayla geliyor. Ula bari biber gazı taşı serseri misin sopa ne öyle, her gün kavga mı ediyorsun...
Kadın haklıdır desem bile gelip adama dalması saçmalık.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ne olursa olsun kadına el kardırmak insanlık dışı, O kadın gibi davranmasa bile

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ya bırakın arkadaş. Eşitlik diye bağırmayı biliyorsunuz o eşitlikse bu da eşitlik hadi ? Kadın haketmiş iyi de olmuş.Kadın saydırsın tükürsün adamda dursun tamam abla desin yok ya. Hakedeni döveceksin arkadaş.Kadına şiddete karşıyız elbet. Ama aldatan kadın dayağı haketmezmi örnek veriyorum.Buna da mı el kalkmaz mesela.

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Bostancı'dayım ikinci köprü yoluna sapacağım. Açıkçası biraz da dalmışım, biraz sertçe sinyal vererek en soldan sağa geçme çabasına giriyorum. En sonunda akan trafikte beceremiyorum, ileriden dönmek zorunda kalıyorum, neyse o sırada yanımda kadın sürücünün biri bitiyor arabasıyla, eliyle camını aç diyor, birşey soracak herhalde diyorum. Trafik sıkışık bu arada dur kalkla ilerlyoruz. Başlıyor küfürleri sıralamaya senin yüzünden kaza yapacaktım, senin yüzünden şöyle olacaktı böyle olacaktı. Özür dilerim diyorum. Bu sefer küfürler savurmaya başlıyor. Ya sabır diyorum, trafik tekrar akmaya başlıyorum gidiyorum ileri, kaçıyorum açıkcası, kadın yine takip edip yanıma geliyor yine küfürler. Ya sabır iki diyorum ama artık dank etmeye başlıyor, neyse üçüncüye yanıma gelmiyor sağa sapıp belki yolumu uzatıp gidiyorum. Üçüncüye gelseydi, arabadan inecektim ve sonra kadın döven birisi olacaktım.

Kimse kusura bakmasın şöfere hak veriyorum. Kadınlar bazen kadın olduklarını unutup, kadın olmalarının avantajını kullanıp, erkek gibi davranıyorlar. Nihayetinde kadın kadın olduğunu unutursa erkek gibi muamele görür. Adamdan rahatsızsan 154'ü ara.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Yüzüne tükürülen erkeğin kadına yumruk atması çok büyük kabalık bence de.
İki tane sağlam tokatla da meseleyi çözebilirdi. :D

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
o otobüste olsam o kadını ben döverdim... terbiyesiz... tükürmek ne demek... insan gibi konuşmaya çalışsana... insanlığın çivisi çıktı artık...

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
tükürmesi adamı yaydan çıkardı adamında yarı yokmuş doğruya doğru ne diye kadınla muhatap olup kapıyı açıyorsun bağırsın dursun bas git

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kadın çok arsız yalnız :D Adamın yumruk sallamasını hiçbir şekilde tasvip etmiyorum fakat kadının yaptığı da iş değil.Nerden baksan o adam o kadından 15 yaş büyük olmasına ragmen kadın adamın yüzüne tükürüyor.Bizim örf adetlerimizde büyüğe saygı vardır.Olacak şey değil....