Osman Sınav'dan yeni dizi!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Osman Sınav'ın yeni dizisinde hangi ünlü oyuncular rol alıyor, dizi hangi kanalda ekrana gelecek?

Yapımcı-yönetmen Osman Sınav'dan yeni bir dizi. İşte dizinin oyuncuları ve yayınlanacağı kanal...

Dizinin adı "Masumlar"...
Kanalı, atv...
Oyuncuları ise Özgü Namal ve Nehir Erdoğan...
Masumlar, gelecek haftalarda yayınlanmaya başlayacak.

KAYNAK

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Amaaan bu adamda 2 dizi yaptı sonra fısladı kaldı...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Osman Sınav'ın her yaptığı diziyi izlerim. Şu an bile bir saniyesini kaçırmadığım tek dizi Doludizgin Yıllar. Adamın kalitesi belli yani.

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Kaynak hiç inandırıcı gelmedi.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kaynak hiç inandırıcı gelmedi.
Geçenlerde Kurtlar Vadisi'nin Show'da devam edeceğini yine o kaynağa dayanarak yazmıştım ve sonuç ortada.

Bu kaynaktaki site medya sektörünün en önemli sitelerinden birisi. Bugüne kadar yanlış bir bilgi verdiğini hiç görmedim.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Osman Sınav'ın her yaptığı diziyi izlerim. Şu an bile bir saniyesini kaçırmadığım tek dizi Doludizgin Yıllar. Adamın kalitesi belli yani.

sanırım o diziyi bi tek sen izliyorsun :mrgreen:

e-k@til

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Osman Sınav'ın yaptığı işler iyiydi gerçekten inşallah bu da basit aşk hikayesi olmaz.Zaten Sınav'ı biz farklı türler yaptığı için sevdik.Pusat,Kurtlar Vadisi(izlemiyorum ama ilk sezonları gerçekten güzelmiş) falan gibi aşk dışında senaryoları aktarması iyi oluyor seyirciler için.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Valla bu dizi için sıkı bir aşk hikayesi geliyor dedi Osman Sınav bakalım öyle olacakmı.

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Geçenlerde Kurtlar Vadisi'nin Show'da devam edeceğini yine o kaynağa dayanarak yazmıştım ve sonuç ortada.

Bu kaynaktaki site medya sektörünün en önemli sitelerinden birisi. Bugüne kadar yanlış bir bilgi verdiğini hiç görmedim.

Kurtlar Vadisi yine showda devam edecek...

Kurtlar vadisinin resmi sitesine bakabilirsin.. orda da öyle diyor.

demek ki kaynaktaki site haklı:)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kurtlar Vadisi yine showda devam edecek...

Kurtlar vadisinin resmi sitesine bakabilirsin.. orda da öyle diyor.

demek ki kaynaktaki site haklı:)
Sonra zaten o konuya resmi sitedeki açıklamayı da ekledim ben. ;)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Özgü Namal keşke gitmeseydi Vadi'den. Polat & Elif aşkı çok güzeldi.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
pusat niye çabuk bitti peki....

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Galiba Pusat'taki kadroyla anlaşmazlık çıkmış o yüzden bitirdi Osman Sınav. Yoksa süper bir diziydi Pusat.

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
bence Osman sınav dizi yapmasın türk dizileri zaten bir kısır döngü içinde boş boş diziler

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5

sanırım o diziyi bi tek sen izliyorsun :mrgreen:

Sadece ben izliyorum diye kötü bir yapım olduğunu göstermez sanırsam. Ben memnunum diziden. :D

Valla 10 numara dizi. Hele diizinin repliklerine bayılıyorum.!!! ve izleyeni çok.

ATV de yayına başladı 9. bölümden sonra ATV ile anlaşamadılar ve bu süre zarfında yayından kalktığını zanneden dizi izleyicilerinin yoğun ilgisini gerek resmi sitesinde gerekse ilgili sitelerde görebilirsin. Şuan TRT1 de yayınlanıyor ve çok başarılı.Gerçi artık osman sınav yönetmiyor sanırım.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Valla 10 numara dizi. Hele diizinin repliklerine bayılıyorum.!!! ve izleyeni çok.

ATV de yayına başladı 9. bölümden sonra ATV ile anlaşamadılar ve bu süre zarfında yayından kalktığını zanneden dizi izleyicilerinin yoğun ilgisini gerek resmi sitesinde gerekse ilgili sitelerde görebilirsin. Şuan TRT1 de yayınlanıyor ve çok başarılı.Gerçi artık osman sınav yönetmiyor sanırım.

Osman Sınav birkaç bölüm yönettikten sonra başkasına bıraktı yönetmenliği. Şu an ise Çocuklar Duymasın'ın yönetmeni Raşit Çelikezer yönetmenlik koltuğunda. Kadrosu da genişledi şu an ve bir dizide ne aranıyorsa hepsi bu dizide mevcut. Reklam yapmak gibi olmasın ama çok seviyorum ben. :D

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
bu kadronun içiine bir kenan imirzalıoğlu nu sokmak lazım
elif e bir aşık lazım