Örümcek, İstanbul'daydı

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Tabii bu firmalar kesinlikle orada sunum yapan arkadaşımız Berkin Bozdoğan'ı görmek için değil, yeni iş imkânları ve pazarlama stratejileri geliştirecek olan Spider platformu için geldiler. Diğer taraftan, sunumlar da gayet başarılıydı. Özellikle de Oyungezer dergisindeki dostumuz Tuğbek Ölek'in oyunlar ve diğer internetteki arama eğilimleri konusundaki sunumu etkileyiciydi. Aslında Türkiye'de nadir görülen bir uygulama olarak, basının düşüncesini kağıt üzerinde değil kendi tanıtım toplantısında alması da önemli bir durumdu.

Birçok Katılımcı

pierre_sunum.jpg

Pierre Brunswick sunumda
Konuşmacılar arasında açılış konuşmasını yapan AMD'nin Türkiye müdürü Bahadır Erbaş, AMD'nin bölgemizden sorumlu müdürlerinden Pierre Brunswick ve Microsoft'tan Suavi Alper Mestçi de vardı. Ayrıca ülkemizdeki önde gelen sistem bütünleştiricilerinden Aidata Bilgisayar'ın Planlama Müdürü Alper Gürel de konuşmacılar arasındaydı.

İzleyiciler ise bilişim basınının yanı sıra ülke çapında AMD tabanlı çözümler sunan firmaların temsilcileriydi. İki yüz ila üç yüz arasında bir katılım olduğunu söyleyebiliriz.

SDN - http://shiftdelete.net

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Haberde, katılımcılardan ziyade sunumların içeriğinden daha fazla bahsedilce daha iyi olurdu.

''orada sunum yapan arkadaşımız Berkin Bozdoğan'' denilmiş.
Berkin Bozdoğan'ın sunumu neydi ki?

Haberden bir şey anlayamadım desem yeridir.

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Selamlar, deneyimleri paylaşacağız demişiz yazıda.

Şöyle ki: AMD'nin Varşova'daki tanıtımına Türkiye'den katılan tek kişi olarak dediler ki "Berkin sen de çık orada bize gördüklerini ve Spider hakkındaki düşüncelerini anlat". Ben de toplantıda diğer arkadaşlarla beraber anlatmak açısından bir sunum hazırladım.

hayatımdaki ilk sunumdu :D ilk defa PowerPoint kullandım. Bugün yarın bu videoyu da yayınlayacağız. :) Çok eğlenceli birşey değil gerçi. İlk sunum için kötü de sayılmaz.

Güzel günler

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Berkin Bozdoğan, ben hala göremedim paylaşıcaz ibaresini :) ama neyse. İlk sunumunuzu da bekliyoruz. :)

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Peki, teşekkür ederim. Anılarınızı takip edelim bakalım neler çıkacak. ^^

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Yok yazdım işte heyecan falan :D o kadar. kısa sürdü zaten :p

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Berkin Bozdoğan, bir daha size bir şey sormayacağım.
Cevaplara bakın:

''deneyimleri paylaşacağız demişiz yazıda''

''Yok yazdım işte''

Tamam anladım. %(

:D :D (A)