Örümcek, İstanbul'daydı

Tabii bu firmalar kesinlikle orada sunum yapan arkadaşımız Berkin Bozdoğan'ı görmek için değil, yeni iş imkânları ve pazarlama stratejileri geliştirecek olan Spider platformu için geldiler. Diğer taraftan, sunumlar da gayet başarılıydı. Özellikle de Oyungezer dergisindeki dostumuz Tuğbek Ölek'in oyunlar ve diğer internetteki arama eğilimleri konusundaki sunumu etkileyiciydi. Aslında Türkiye'de nadir görülen bir uygulama olarak, basının düşüncesini kağıt üzerinde değil kendi tanıtım toplantısında alması da önemli bir durumdu.

Birçok Katılımcı


Pierre Brunswick sunumda
Konuşmacılar arasında açılış konuşmasını yapan AMD'nin Türkiye müdürü Bahadır Erbaş, AMD'nin bölgemizden sorumlu müdürlerinden Pierre Brunswick ve Microsoft'tan Suavi Alper Mestçi de vardı. Ayrıca ülkemizdeki önde gelen sistem bütünleştiricilerinden Aidata Bilgisayar'ın Planlama Müdürü Alper Gürel de konuşmacılar arasındaydı.

İzleyiciler ise bilişim basınının yanı sıra ülke çapında AMD tabanlı çözümler sunan firmaların temsilcileriydi. İki yüz ila üç yüz arasında bir katılım olduğunu söyleyebiliriz.

SDN - http://shiftdelete.net
 

emelden

Dekan
Haberde, katılımcılardan ziyade sunumların içeriğinden daha fazla bahsedilce daha iyi olurdu.

''orada sunum yapan arkadaşımız Berkin Bozdoğan'' denilmiş.
Berkin Bozdoğan'ın sunumu neydi ki?

Haberden bir şey anlayamadım desem yeridir.
 
Selamlar, deneyimleri paylaşacağız demişiz yazıda.

Şöyle ki: AMD'nin Varşova'daki tanıtımına Türkiye'den katılan tek kişi olarak dediler ki "Berkin sen de çık orada bize gördüklerini ve Spider hakkındaki düşüncelerini anlat". Ben de toplantıda diğer arkadaşlarla beraber anlatmak açısından bir sunum hazırladım.

hayatımdaki ilk sunumdu :D ilk defa PowerPoint kullandım. Bugün yarın bu videoyu da yayınlayacağız. :) Çok eğlenceli birşey değil gerçi. İlk sunum için kötü de sayılmaz.

Güzel günler
 

emelden

Dekan
Berkin Bozdoğan, ben hala göremedim paylaşıcaz ibaresini :) ama neyse. İlk sunumunuzu da bekliyoruz. :)
 

emelden

Dekan
Berkin Bozdoğan, bir daha size bir şey sormayacağım.
Cevaplara bakın:

''deneyimleri paylaşacağız demişiz yazıda''

''Yok yazdım işte''

Tamam anladım. %(

:D :D (A)
 
Üst