Haber Orman yakmak için keşif yapan PKK'lılar yakalandı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3,027
Zaman zaman ülkemiz içerisinde de faaliyetlerini duyduğumuz kalleş terör örgütü PKK, dünden beri yurtta patlak veren orman yangınlarının altından çıktı. İHA'na göre orman yangını çıkarmak için gelen PYD/PKK'lı 2 terörist yakalandı MİT, Emniyet ve Jandarmadan ortak operasyon Manisa, İzmir ve Bursa'da orman yakmak için keşif yaptıkları tespit edilen PKK üyesi iki kardeş Manisa'da yakalandı.

Uyarı: Bu konu siyaset kategorisine ait değildir. Konu altından siyasi yorum yapanlar cezalandırılacaktır.

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,838
Keşke O ateşlerde yakılsalar !!!

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Bunları idam etmek gerekir.
idam çok basit ölüm yöntemi neler yapılmalı kafamda öyle fantezi cezalandırmaları varki bunlara tecavüzcülere sübyancılara boşandığı eşini öldürenlere neler neler öldürmek kurtuluş öyle bir sistem uygulayacaksınki beni öldür artık diye yalvaracaklar

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
suriyelilerin tamamında bekledigim tutum türk nefreti olcak istenmediklerini biliyolar ve türklere türkiyeye nefret duyup zarar verecekler ama aynı zamanda yaşayacaklarda kendi kaçtıkları vatanından cennete geldiler buraya ama içlerindeki nefret ateşi zarar verecek sürekli türkiyedeki suriyeli erkeklerin tamamı ülkelerine gönderilmeli kalıyosa yalnızca kadınlar kalmalı

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
bu ülkeye balyoz gibi kanun kural indirilmesi lazım halen daha geç kalınıyo belki önemsemiyo olabilirsiniz ben engelli değilim ancak herkes bir engelli adayıdır insanlar arabalarını bile halen daha engelli yolu girişine parkediyo düşünmeden umursamadan ama ceza varmı birşey varmı yok bide uyarsan dayak yiyosun belkideö lüyosun sonra o adam elini kolunu sallaya sallaya gezmeye devam ediyo oraya araba koymanın cezasını arabayı elinden almak yap bak bakalım bir kişi bile koyabiliyomu oraya arabayı yok abi belki fazla askeri kafada bi insanım ama bizim halkımız bundan anlıyor

Reaksiyon puanı
1,768
Aga siyaset yok diyip konuyu siyasete çektin ya helal olsun xd

Almanyadan da terör örgütlerine katılan var napalım tüm almanlar terörist mi? Ya da bizim yurt dışında ki gettolar var diye bütün Türkler getto kılıklı kanun dinlemez insanlar mı oluyor? Bizim ülkeye gelen suriyeliler zaten bunları yapan tiplerden kaçıp geldiler

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555

Almanyadan da terör örgütlerine katılan var napalım tüm almanlar terörist mi? Ya da bizim yurt dışında ki gettolar var diye bütün Türkler getto kılıklı kanun dinlemez insanlar mı oluyor? Bizim ülkeye gelen suriyeliler zaten bunları yapan tiplerden kaçıp geldiler
Benzer konuda mesaj yazdım, onu bile silmişler...

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Zaman zaman ülkemiz içerisinde de faaliyetlerini duyduğumuz kalleş terör örgütü PKK, dünden beri yurtta patlak veren orman yangınlarının altından çıktı. İHA'na göre orman yangını çıkarmak için gelen PYD/PKK'lı 2 terörist yakalandı MİT, Emniyet ve Jandarmadan ortak operasyon Manisa, İzmir ve Bursa'da orman yakmak için keşif yaptıkları tespit edilen PKK üyesi iki kardeş Manisa'da yakalandı.

Uyarı: Bu konu siyaset kategorisine ait değildir. Konu altından siyasi yorum yapanlar cezalandırılacaktır.
O kadar mülteciyi kontrolsüz bir şekilde sınırdan alırsan, olacağı bu işte. Allah sonumuzu hayır etsin.

Reaksiyon puanı
3,027

Tartışma oluşturacak mesajlar silindi ve üyelere uyarı yapıldı. Yapan kişilerin Suriye uyruklu olması konusundaki tartışmayı "Siyaset" kategorisi altından devam ettirebilirsiniz.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Tartışma oluşturacak mesajlar silindi ve üyelere uyarı yapıldı. Yapan kişilerin Suriye uyruklu olması konusundaki tartışmayı "Siyaset" kategorisi altından devam ettirebilirsiniz.
Mod bey, eğri oturup doğru konuşalım... Kimse siyaset yapmamış iken siz İslam ile pkklıları ilişkilendirdiniz ve tartışmayı siz başlattınız, şimdi biz mi suçlu olduk! El insaf yani...

Reaksiyon puanı
1,768
Siyaseti başlatan sensin
Biz sadece cevap verdik
Ya da ihtiyacın var herhalde şu yorumları tekrar oku kim başlatmış tartışmayı

Reaksiyon puanı
3,027
Mod bey, eğri oturup doğru konuşalım... Kimse siyaset yapmamış iken siz İslam ile pkklıları ilişkilendirdiniz ve tartışmayı siz başlattınız, şimdi biz mi suçlu olduk! El insaf yani...
İlişkilendiren ben değilim. Hükümetin "din kardeşlerimiz" nitelemesini daha önce defalarca duyduk. Muhtemelen duymaya devam edeceğiz. Ben onların söylemini tekrarladım. Mesajları silmemin nedeni haksız olduğumu düşünmem değil, tartışma yaşanmaması.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İlişkilendiren ben değilim. Hükümetin "din kardeşlerimiz" nitelemesini daha önce defalarca duyduk. Muhtemelen duymaya devam edeceğiz. Ben onların söylemini tekrarladım. Mesajları silmemin nedeni haksız olduğumu düşünmem değil, tartışma yaşanmaması.
Konuyu yine siyasete çekiyorsun, cevap yazsam ceza vereceksin şimdi...

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Söylemiyim söylemiyim diyorum da olmuyor biz sınır güvenliği derken boşuna demiyorduk olan yine ormanlarımıza,ciğerlerimize oluyor.

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Olaya lütfen pkk-terör ilişkisi bağlamında yaklaşın, mültecilerle alakası yok.
Mülteciler ile alakası yok öyle mi? Mülteciler geldiklerinden beri pislik ve huzursuzluk çıkarmaya devam ediyor. TikTok Bu adam resmen kadını telefon ile taciz etmiş. Bunun gibi bir çok olay var. İsterseniz bana ırkçı diyin ama artık yeter.