Origin'den Battlefield 1 Almak

Bu konuyu okuyanlar

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Arkadaşlar PC'ye oyun yüklemek istiyorum. BF1 hoşuma gitti. İnternet kafede story mode oynamıştım. Şimdi bilgisayarıma yüklemeyi düşünüyorum. Originde standart edition 5 Euro. Sorularım şunlar ;
- Ben şimdi oyunu Euro ile mi alacağım ? TL geçmiyormu ?

-Standart Edition alınca farklı birşey almak Vb. Gereklimi?

-Standart Edition'la Evulation arasında story modunda Vb. Fark varmı ?

-Oyunu Euro ile mi almak gerek ?

- Euro ile alınacaksa Paycell veya İninal'a Euro yükleniyormu ?

-Oyunu aldıktan sonra herhangi biryere kayıt olmak gerekiyormu ? Ücret Vb. Alınıyormu ?

-RX 570 , R3 1200AF , 8GB 3000Mhz CL16 Ram ile 768P'de hangi ayarlar ile 60FPS alırım ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

sberkbayram

Asistan
Reaksiyon puanı
109
buradan alsan daha iyi, daha önce 7 8 kere alışveriş yaptığım bir site güvenilir fiyat üstüne 5 6 lira da fiyat koyuyorlar kdv gibi düşün onu da. Key veriyorlar direkt

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
buradan alsan daha iyi, daha önce 7 8 kere alışveriş yaptığım bir site güvenilir fiyat üstüne 5 6 lira da fiyat koyuyorlar kdv gibi düşün onu da. Key veriyorlar direkt
TL ile mi alınabiliyormu yoksa direkt Euro ile mi ?

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
TL geçiyor ama kaç Euro ise onun karşılığı kadar TL ödersiniz.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Farkları zaten paket alma kısmında yazıyor. Sen kredi kartı ile euro olarak alırken bankan o günkü kurdan TLye çevirip hesabına yansıtıyor. Bu yüzden Steam veya Origin dışındaki sitelerden satın almanı pek önermem.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Farkları zaten paket alma kısmında yazıyor. Sen kredi kartı ile euro olarak alırken bankan o günkü kurdan TLye çevirip hesabına yansıtıyor. Bu yüzden Steam veya Origin dışındaki sitelerden satın almanı pek önermem.
Origin düşünüyorum zaten.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Battlefield 1 Revolution, aşağıdakileri içeren eksiksiz bir pakettir:
Battlefield 1 temel oyunu - Battlefield 1'de topyekün savaşın başlangıcını yaşayın. Macera dolu bir harekatta savaş halindeki bir dünyayı keşfedin veya 64 oyuncuya kadar destansı takım tabanlı çok oyunculu savaşlara katılın. Piyade olarak savaşın veya karada, havada ve denizde muhteşem araçları kontrol edin.

Bu senin 5 euroluk paketin içindekiler. Multiplayer tabiki de var.

15 euroluk pakette ise yeni silahlar yeni multiplayer haritaları yeni hikaye modu bölümleri var.

Battlefield 1 Premium Pass - Yeni çok oyunculu haritalar, yeni silahlar ve daha fazlasını içeren 4 temalı genişletme paketine dalın. (Genişletme paketleri = Onlar Geçmeyecek, Çar Adına, Dönüşen Tides, Apocalypse)
Kızıl Baron Paketi, Arabistanlı Lawrence Paketi ve Cehennem Savaşçısı Paketi - Ünlü kahraman ve birimleri temel alan temalı silahlar, araçlar ve amblemler alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İki paketin arasındaki farklar bunlar.Bende originden almıştım zamanında.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Battlefield 1 Revolution, aşağıdakileri içeren eksiksiz bir pakettir:
Battlefield 1 temel oyunu - Battlefield 1'de topyekün savaşın başlangıcını yaşayın. Macera dolu bir harekatta savaş halindeki bir dünyayı keşfedin veya 64 oyuncuya kadar destansı takım tabanlı çok oyunculu savaşlara katılın. Piyade olarak savaşın veya karada, havada ve denizde muhteşem araçları kontrol edin.

Bu senin 5 euroluk paketin içindekiler. Multiplayer tabiki de var.

15 euroluk pakette ise yeni silahlar yeni multiplayer haritaları yeni hikaye modu bölümleri var.

Battlefield 1 Premium Pass - Yeni çok oyunculu haritalar, yeni silahlar ve daha fazlasını içeren 4 temalı genişletme paketine dalın. (Genişletme paketleri = Onlar Geçmeyecek, Çar Adına, Dönüşen Tides, Apocalypse)
Kızıl Baron Paketi, Arabistanlı Lawrence Paketi ve Cehennem Savaşçısı Paketi - Ünlü kahraman ve birimleri temel alan temalı silahlar, araçlar ve amblemler alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İki paketin arasındaki farklar bunlar.Bende originden almıştım zamanında.
Hmm. Origin'de şuan 44TL. İninal geçiyormu ?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Vergi yok bankadaki o günkü kurdan hesaplayıp TL olarak tahsil ediliyor ama biliyorsun bankalar arasında kurda küçük farklar oluyor. Mesela A bankasından 45 TL tuttuysa B bankasından 45,10 TL tutabilir.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Vergi yok bankadaki o günkü kurdan hesaplayıp TL olarak tahsil ediliyor ama biliyorsun bankalar arasında kurda küçük farklar oluyor. Mesela A bankasından 45 TL tuttuysa B bankasından 45,10 TL tutabilir.
Öyleyse sıkıntı yok. 2-3 güne alacağım.