Origin Hesabıma Nasıl Ulaşabilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Öncelikle herkese iyi günler. Eski bir origin hesabım mevcut uzun süredir girmiyordum bugün girmeye denediğimde şifresini hatırlayamadım. Bende doğal olarak mailimi kullanarak yeni bir şifre istedim fakat microsoft mail hesabımı silmiş. Sanırım uzun süre giriş yapmadığım için hesabım silinmiş. Origin hesabımda BF3 premium mevcut fakat şuan şifrede sıfırlayamıyorum. Tekrar hesabıma girebilmenin bir yolu var mıdır yoksa bir bardak soğuk su mu içmeliyim ?

Phalearos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Direk soguk su icme biraz normal suyla karistir hasta olursun :D hayirli olsun kardesim bence o hesabi unut ama istersen durumu origine anlat

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
En acı kısmıda oyun kutulu şekilde karşımda duruyor ama başka origin hesabı ilede kullanamıyorum.

baris1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de su anda aynı sorun var.. şifre istiyorum ama hep aynı ekran karşıma çıkıyor.... ben en son 1 ay önce fifa 15 oynamıstım o gun bugunden açmıyodum

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Elinizde cd-key mevcutsa origine mail atarak hesabinizi geri alabilirsiniz.

baris1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
edox şifre kurtarma yazısı gelince tekrar aynı şekilde şifre kurtar a atıyo bır nedenı varmıdır ?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
edox şifre kurtarma yazısı gelince tekrar aynı şekilde şifre kurtar a atıyo bır nedenı varmıdır ?

Origin serverleriyle alakali bir durum olabilir. Ben ayni hatayi uplay'de aliyordum, ama bir süre sonra sorun cözülmüstü.

Olmazsa farkli bir tarayici ile deneyin.

baris1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefondan da deniyorum aynı sorun devam etmekte.sunucu hatası yazıyor sürekli