Oppo yeni hızlı şarj teknolojilerini tanıttı

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Hızlı şarj alanında 3 bine yakın global patent başvurusu bulunan Çinli akıllı telefon markası Oppo, 125W hızlı şarj, 65W AirVOOC kablosuz hızlı şarj ve 50W mini SuperVOOC şarj cihazlarını tanıttı. 20 dakikada tamamen şarj edebilen en hızlı doğrudan şarj teknolojisi, kabloludan daha hızlı şarj edebilen kablosuz şarj teknolojisi, camdan üretilen kablosuz hızlı şarj cihazı ve kartvizit boyutunda olanı... İşte 5G ile birlikte daha da önem kazanması beklenen bu yeni hızlı ve kablosuz şarj teknolojilerinin özellikleri...

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Ben yaklaşık 1.5 aydır RedMi Note 8 kullanıyorum, bugün %15 şarj vardı şarja taktım 40 Dakika - 1 saat arasında %100 olmuş ben ilk defa canlı canlı hızlı şarj teknolojisine tanıklık etmenin heyecanını yaşıyordum adamlara bak neler yapıyorlar ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Oppo gerçekten güzel teknolojiler ve ürünler çıkarıyor ortaya ama fiyatları çok pahalı yoksa telefonları güzel. Millete halen 18W hızlı şarj zordan verip ekstra hızlı şarj aleti satanlara ders olsun biraz.

Bu 60W hızlı şark çıkardığında biraz araştırmıştım hızlı şarjı şöyle veriyor batarya telefon içinde 2 parçadan oluyormuş bir taraf 30W ile diğer tarafta 30W ile şarj oluyor aynı anda ve toplamda 60W şeklinde çok hızlı bir şekilde şarj olabiliyor.

Bu 125W muhabbeti içinde 4 e bölüm bataryayı hepsinden 30W veriyor olabilirler.