Oppo telefon almak istiyorum faturam ek olarak

Bu konuyu okuyanlar

Bilgisizim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vodafone hat kullanıyorum faturalı ama hattın yasal sahibi ablam. Farklı şehirlerdeyiz kargo şirketiyle de uğraşmak istemiyor. Telefonu kısa yoldan nasıl bana ulaştırır?

Bilgisizim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnternetten sadece hattın yasal sahibi alabilir gibi bir şey yazıyor

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Hattı üstüne alıp telefonu al o zaman daha garanti olur. Hattı üsttüne alma işlemi 30-40 TL birşeydir.

Öbür türlü ablanın gidip sözleşmeleri onaylayıp telefonu alması gerekir. Sonra sana kargolayacak flanda riski işler. Yakın zamanda yan yana gelip birlikte gidip alamıyacaksanız saçma gibi.

Not: Ayrıca Faturaya ek telefonlar çok pahalı oluyor gerçekten almak istiyor musn ?

Bilgisizim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hattı üstüne alıp telefonu al o zaman daha garanti olur. Hattı üsttüne alma işlemi 30-40 TL birşeydir.

Öbür türlü ablanın gidip sözleşmeleri onaylayıp telefonu alması gerekir. Sonra sana kargolayacak flanda riski işler. Yakın zamanda yan yana gelip birlikte gidip alamıyacaksanız saçma gibi.

Not: Ayrıca Faturaya ek telefonlar çok pahalı oluyor gerçekten almak istiyor musn ?
Hattı kendi üzerime aldığımda puanlarım siliniyormuş bu yüzden alamıyorum. Merhaba ayrıca pahalı olduğunu biliyorum ama şu anki bütçe telefona uygun değil ve acil ihtiyacım var