Oppo reno 4 Vatan'da 3850

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar lütfen bi yardım edin p40 lite ile bunun arasındayım aradaki fiyat farkına değer mi

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Değer ama reno 4 ise, reno 4 lite ise değmez. Realme 6/7 Pro da düşünülebilir.

Reaksiyon puanı
49

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Google servisleri yok yüklemesi flan sıkıntı. Ayrıca 1 yıl oldu neredeyse çıkalı zamanı geçiyor.

Daha çıkalı 1-2 hafta olmuş daha iyi ce donanımlı modeller varken saçma bence P40 lite almak.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
P40 Lite'ın fiyatına göre sunduğu donanım gayet iyi ama google servisleri yok bu yüzden önermem Reno4'ü de Realme 7 Pro varken önermem 7 Pro'nun bu fiyatlarda alabileceğiniz en iyi cihazlardan biri olduğunu düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
49
P40 Lite'ın fiyatına göre sunduğu donanım gayet iyi ama google servisleri yok bu yüzden önermem Reno4'ü de Realme 7 Pro varken önermem 7 Pro'nun bu fiyatlarda alabileceğiniz en iyi cihazlardan biri olduğunu düşünüyorum.
Hocam Google önemli değil benim için P40 lite 4 sene idare eder mi

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Hocam Google önemli değil benim için P40 lite 4 sene idare eder mi

Google nasıl önemli değil ? Telefonun ana özellikleri full Google zaten.
Google servisler olmayınca Gmail- Hotmail. Youtube Sosyal medyalar google haritalar vb bir sürü uygulama olmuyor. ( Çakma olarak yükleniyor ama ilerde sorun çıkarmayacağı donmayacağı veya verimli kullanılacağı garanti değil. Amerika ile Çin arasında ne olacağı nasıl zıtlaşacakları aynı şekilde belli değil. )

Realme 7 pro alıp kafan rahat kullanmanı öneririm 4 sene gitmeside süpheli P40 lite modelinin.

Reaksiyon puanı
49
3-4 yıl götürür ama google nasıl önemli değil youtube, gmail vs. bunları kullanmıyor musunuz?
Google nasıl önemli değil ? Telefonun ana özellikleri full Google zaten.
Google servisler olmayınca Gmail- Hotmail. Youtube Sosyal medyalar google haritalar vb bir sürü uygulama olmuyor. ( Çakma olarak yükleniyor ama ilerde sorun çıkarmayacağı donmayacağı veya verimli kullanılacağı garanti değil. Amerika ile Çin arasında ne olacağı nasıl zıtlaşacakları aynı şekilde belli değil. )

Realme 7 pro alıp kafan rahat kullanmanı öneririm 4 sene gitmeside süpheli P40 lite modelinin.
Hocam Huaweinin kendi mail uygulamasında gmail var gayet stabil çalışıyor izlediğim videolara göre ve YouTube içinse YouTube vanced var ben şuanki telefonumda da vanced kullanıyorum.google drive kullanmıyorum. Haritalarla işim olmuyor zaten.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Hocam Huaweinin kendi mail uygulamasında gmail var gayet stabil çalışıyor izlediğim videolara göre ve YouTube içinse YouTube vanced var ben şuanki telefonumda da vanced kullanıyorum.google drive kullanmıyorum. Haritalarla işim olmuyor zaten.
Sen kafana koymuşun zaten neden burada boşuna soruyorsun ki ?

Biz ne söylesek kendince anti tezini anlatıyorsun. Onu istiyorsan P40 lite al para senin. Ama teknolojiyi takip eden bu forumdaki hiçbir üye Realme 7 pro varken onu al demeyecektir sana. İlerde başın ağrırsa bu uygulamalar yüzünden o zaman görürüm seni.

Reaksiyon puanı
49
Sen kafana koymuşun zaten neden burada boşuna soruyorsun ki ?

Biz ne söylesek kendince anti tezini anlatıyorsun. Onu istiyorsan P40 lite al para senin. Ama teknolojiyi takip eden bu forumdaki hiçbir üye Realme 7 pro varken onu al demeyecektir sana. İlerde başın ağrırsa bu uygulamalar yüzünden o zaman görürüm seni.
Hocam kafamda kurmadım anti tezini de anlatmıyorum. Yani şuan ki telefonumda aylardır vanced kullanıyorum bunu söyledim bu anti tez mi oldu? Google uygulamaları benim için sorun değil demek istiyorum. Benim istediğim 3-4 sene götürsün beni. Oyun da oynamıyorum telefonda.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Hocam kafamda kurmadım anti tezini de anlatmıyorum. Yani şuan ki telefonumda aylardır vanced kullanıyorum bunu söyledim bu anti tez mi oldu? Google uygulamaları benim için sorun değil demek istiyorum. Benim istediğim 3-4 sene götürsün beni. Oyun da oynamıyorum telefonda.
Eğer öyle olsa herkes delicesine Realme 7 pro al derken. Halen P40 lite savunmazdın.
Hemde 3599 TL fiyatta iken daha ucuza daha kaliteli ve donanımlı telefon alacaksın yanında ekstradan Google servisler bonustan gelecek. Sen daha fazla para verecem ama daha az özellik alacam google servislerde olmasada olur diyorsun inatla.
Snapdragon işlemci uzun ömürlülük konusundada daha ağır basacaktır.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Şimdi böyle diyorsun alırsan mutlaka google servislerinin olmamasının sıkıntısını çekersin o kadar para verip kafan rahat kullanmak varken neden uğraşacaksın? Hadi google servisleri var diyelim bir tarafta stereo hoparlör, süper amoled ekran, 65W hızlı şarj varken P40 Lite yine alınmaz.

Reaksiyon puanı
49
Eğer öyle olsa herkes delicesine Realme 7 pro al derken. Halen P40 lite savunmazdın.
Hemde 3599 TL fiyatta iken daha ucuza daha kaliteli ve donanımlı telefon alacaksın yanında ekstradan Google servisler bonustan gelecek. Sen daha fazla para verecem ama daha az özellik alacam google servislerde olmasada olur diyorsun inatla.
Snapdragon işlemci uzun ömürlülük konusundada daha ağır basacaktır.
P40 lite 3100tl. P40lite savunmuyorum iyice okuyun ve anlayın. Şuanki telefonumda 1 yıldır yaptığım şeyleri söylemek p40 lite savunmak değil. Siz önce bir okumasını anlamasını öğrenin.

Bydede07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
reno 4 mü realme 7 pro mu tekrar reno 4 3850 tl ye inerse sizce alınabilir mi?

Bydede07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Realme 7 Pro'nun daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.
realme 7 pronun tek eksiği nfc oda kullananlar için geri kalanda realme 7 pro bana daha iyi geliyor ama oppo reno 4 te 3700 lere kadar düşse alınabilir kamera ve ekranını çok iyi diyorlar bazı arkadaşlarım kullanmışta