Oppo Reno 4 Pil Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

İmanmatic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese selam. Oppo Reno 4 modelini satın almak istiyorum fakat bazı tereddütlerim var. Kimisi bataryası çok kötü günümü karşılamıyor demiş, kimisi ise gece boşta kendi kendine %10 şarj yiyor demiş. İnsan yanın yaklaşmaya korkuyor böyle yorumları görünce ve bu yorumlar gerçekten fazla olunca. Bir de Oppo Reno 4'ü kullanan arkadaşlara sormak istiyorum gerçekten böyle mi? Bataryası su gibi akıp gidiyor mu? Lütfen sadece bilgisi olan veya bu telefona sahip olan arkadaşlar yorum yazsın onun dışında boş şeyler yazmayın. İyi günler iyi, forumlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
Reno 4 kullanmıyorum ancak Reno 2Z kullanıyorum. İki telefon arasında çok fark yok ki bataryaları tıpa tıp aynı. Yoğun kullanımda 7-8 saat açık ekran süresi alırken günlük kullanımda 14 saate kadar açık ekran süresi gördüğüm oldu. Şimdiye kadar batarya tarafından hiçbir sıkıntım olmadı ki Reno 4 kullanıcılarından da batarya tarafından bir şikayet duymadım.

İmanmatic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Reno 4 kullanmıyorum ancak Reno 2Z kullanıyorum. İki telefon arasında çok fark yok ki bataryaları tıpa tıp aynı. Yoğun kullanımda 7-8 saat açık ekran süresi alırken günlük kullanımda 14 saate kadar açık ekran süresi gördüğüm oldu. Şimdiye kadar batarya tarafından hiçbir sıkıntım olmadı ki Reno 4 kullanıcılarından da batarya tarafından bir şikayet duymadım.
Peki hocam senin 3000 4000 arası önerebileceğin bir telefon var mı?

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Mi 10t lite öneririm.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Kısa süreliğine kullandım
Bende bir sıkıntı çıkmadı.

Cihaz olarak A52 bakabilirsiniz.

• Beğen
Reactions: STB

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
O kadar abartıldığı kadar bir batarya sorunu olacağını sanmıyorum. Bende Oppo bir telefon kullanıyorum batarya ve hızlı şarjı konusunda memnunum açıkçası. Bataryasının 4015mAH olması belki yüzdesel olarak öyle geliyor olabilir insanlara ama günü rahatlıkla çıkacağını düşünüyorum.

Fİyatına göre performans üzmeyecektir seni.