Oppo reno 2z

Bu konuyu okuyanlar

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Oppo reno 2z alınırmı pişman olurmuyum kullanıcı yorumlarını merak ediyorum

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Ben Mi 9T almanızı öneririm. İşlemci, kamera olarak daha iyi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Ben Mi 9T almanızı öneririm. İşlemci, kamera olarak daha iyi.
İşlemci olarak iyi olabilir M9T ama kamera olarak kesinlikle daha iyi değil. Ayrıca Oppo Reno 2z gerek ekran kalitesi gerekse malzeme kalitesi ve tasarım olarakta bence Mi9T'den daha üstün bir telefon.
İşlemci benim için önemli değil ben oyun oynamıyorum derseniz günlük kullanım için bence Oppo Reno 2z daha güzel bir telefon.
Bu arada yeni Oppo Reno 3 pro tanıtıldı beklerim dersen oda güzel gibi.

mechulshift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Opponun teknosada kamerasını inceleme imkanım oldu. amatör bir fotoğrafçı olarak söylüyorum güzeldi ama alamadım :(

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
İşlemci olarak iyi olabilir M9T ama kamera olarak kesinlikle daha iyi değil. Ayrıca Oppo Reno 2z gerek ekran kalitesi gerekse malzeme kalitesi ve tasarım olarakta bence Mi9T'den daha üstün bir telefon.
İşlemci benim için önemli değil ben oyun oynamıyorum derseniz günlük kullanım için bence Oppo Reno 2z daha güzel bir telefon.
Bu sizin görüşünüz.

ka2ns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reno 2z nin ram i 8gb

cihan srky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
oppo reno2z kullanıyorum aynı zamanda profesyonel fotograf makinası kullanıyorum.
1-opponun kamerası çok başarılı kamera sadece megapixel degildir. sensör kullanılan mercek malzeme kalitesi
herşeyi değiştirir. megapixel olarak bakarsan yanılırsın internet karşılaştırmalarında bu yanılma çok var
2-samsun gear s3 kullanıyorum ve cihazım ile sürekli baglı internet ve wifi hep açık kalıyor kapatmayı unutuyorum günlük 1saat kadar oyun oynuyorum ayrıca sosyal medya ve internet kullanınımda baya fazla
youtube video günlük en 1 saat oluyor parça parça ekran ışığı otomatikte ayarlı ve sabah 7 şarjdan çıkarıyorum
gece 12 en az 30 şarj kalıyor ayrıca hızlı şarj özelliğide gayet güzel samsun note 8de akşam 7de tekrar şarj etmek zorunda kalıyordum en iyi gününde
3-oyun alanı uygulamasının içinden pubg oynuyorum takılma donma kasma kesinlikle yok. işlemci ve ram yetrli bence
4-cihazın malzeme kalitesi çok iyi premium bi hava katıyor.
5-cihaz içinden deri görünümlü çok hoş bi kılıf ve ekranına uygulanmış koruma jelatini ile çıkıyor
mi9t ile karşılaştıran arkadaşlara soruyorum iki cihazıda kullanma imkanları oldu mu sadece değerleri karşılaştırmak yetmez ayrıca ben bulunduğum il için yazıyorum 1 aylık 2 aylık çok fazla satılık ilanı görüyorum xioami cihazlarda