Oppo reno 2z pop-up kamerası bozulur öu ?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H4EK3D

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Evet beyler pop-up bozulur mu zamanla ???

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Evet beyler pop-up bozulur mu zamanla ???
Zannetmem çünkü bende pop-up kameralı bir telefon kullanıyorum Kasım 2019'da aldık şubat'a kadar ben kullandım şubattan mayıs'a kadar ablam kullandi mayıs'ın sonunda ablamdan geri aldım hicbir sıkıntısı yok
5 kere arka arkaya kapat aç yaparsan ön kamerayı cok sık kullanıyorsun uyarısı alırsın deneme amaclı yapmıştım
Kullandığım pop-up telefon ise Mİ9T
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zamanla bozulur mu bilmiyorum ama yere düştüğünde bozulabilir. Pop-up kameralı telefon önermem
Zaten farkettiysen Android firmaların hepsi pop-up'tan delikli ekran tasarımına gectiler örnegin OnePlus 7/7T Pro pop-up kamera ile geldi 8 ve 8 Pro delikli ekran tasarımı ile geldi Oppo'nun zaten Reno ve Find serisi pop-up idi o da delikli ekrana gecti Samsung zaten S10 serisi ile delikli ekrana gecis yaptı A80 dışında pop up kameralı telefonu yok

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Peki en fazla 4000 tl ye telefon önerisi ?
Mİ Note 10 Lite al 500-600 tl cebinde kalır
Garantiyi sallamıyorsan OnePlus 7 serisine göz at ozellikle 7T öneririm garantilisini önermem çünkü 6000 tl

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Asla bana güven vermiyor isterse Apple üretsin. Min. 2 sene kullanacağın cihaz da mutlaka sorun olur gibime geliyor hele ki kamerayı çok kullanan biriysen.
ben ön kamerayı çok sık kullanmıyorum o yüzden benim için problem teşkil etmiyor

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bende Oppo Reno 2z kullanıyom hiç bozulacak gibi durmuyor :D ( Nazar deymesin tabi. ) Bozulsada 2 yıl garantiden yapılır ne yani benle ölene kadar yaşamayacak ya.

Zaten erkeklerin gemende ön kamera ile işi olmadığına. ( selfi flan çekmediğine ) Kamerayı doğru dürüst açmıyom bile. İşim olursa arka kamera ile çekiyom zaten.
Açıkçası önde delik veya çentik olmasındanda ben özellikle tam ekran telefon tercih ettim gayette memnunum.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bende Oppo Reno 2z kullanıyom hiç bozulacak gibi durmuyor :D ( Nazar deymesin tabi. ) Bozulsada 2 yıl garantiden yapılır ne yani benle ölene kadar yaşamayacak ya.

Zaten erkeklerin gemende ön kamera ile işi olmadığına. ( selfi flan çekmediğine ) Kamerayı doğru dürüst açmıyom bile. İşim olursa arka kamera ile çekiyom zaten.
Açıkçası önde delik veya çentik olmasındanda ben özellikle tam ekran telefon tercih ettim gayette memnunum.
yemin ediyorum bende senin kafadanım dünya malı değil mi sanki benimle birlikte mezara girecek 5 yıl İPhone 5s kullandığım dönem ekran kırıldı orta tuş cortladı anakartı yandı ben dünya malı değil mi nasıl olsa benimle mezara girmeyecek kafasındaydım dokunmatiğin gitmesi umurumda bile değildi o derece
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende tam ekran deneyimi için Mİ9T tercih ettim iyiki de bunu tercih etmişim

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,731
Telefonunuzun her sorunu için ayrı ayrı konu açmanıza gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...