Oppo Reno 2Z kasma?

Bu konuyu okuyanlar

huseyinhasret

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar. Oppo Reno 2Z ile alakalı instagramda story de veya ana sayfada gezinirken kasma olduğu konusunda yazılar okudum.

Kullanan varsa kasma donma gibi sorunlar oluyor mu?

Storylere bakarken donma oluyor imiş?

En ilginci :) whatsapp dan görüntülü arama gelince pop up kamera kendiliğinden açılıyormuş?

Chrome da google da birşey arattığında gezinirken kasma yapıyormuş?

Sorularım hakkında bilgisi olan varsa cevaplarsa çok sevinirim.İyi forumlar.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Kullanmadım ama işlemcisi zayıf olduğu için beklerim kasmasını. Pop up kameranın kendiliğinden açılması her pop up cihazlarında var. Çünkü fark ettiysen kendi telefonunda bile biri seni ararken ön kamera çalışıyor ve kendi görüntünü görüyorsun. Bu whatsappın çözmesi gereken bir sıkıntı malesef.

sukulent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar. Oppo Reno 2Z ile alakalı instagramda story de veya ana sayfada gezinirken kasma olduğu konusunda yazılar okudum.

Kullanan varsa kasma donma gibi sorunlar oluyor mu?

Storylere bakarken donma oluyor imiş?

En ilginci :) whatsapp dan görüntülü arama gelince pop up kamera kendiliğinden açılıyormuş?

Chrome da google da birşey arattığında gezinirken kasma yapıyormuş?

Sorularım hakkında bilgisi olan varsa cevaplarsa çok sevinirim.İyi forumlar.

1 haftadır kullanıyorum. Alırken çok tereddütte kaldım, uzun süre forumda dolaştım. O yüzden aldıktan sonra almayı düşünenlere yazacağım dedim. Instagram çok sık kullanıyorum. Hiç bir kasma yaşamadım. Youtube fazlaca kullandı gayet akıcı. Saatlerce video izledim, oyun olarak Asphalt 8 ve Brawl Stars oynadım ve 1 haftadır telefonda hiç ısınma yaşamadım. Kamerası da beklediğimden çok daha iyi. Kardeşimde Mi 9t var, kamerada kesinlikle Reno 2z daha iyi. Yalnız şimdi ShiftDelete'te gezerken üstten çıkan reklamlarla hafif bir takılır gibi, yavaş yüklendi. Ama bence dert edecek kadar değil.

Ali GRL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 gündür kullanıyorum. Evet insta hikayedeki videolarda hafif kasma yapıyor. Bazen de Google ve. Twitter de sayfa aşağı çekerken hafif kasma yapıyor.bi yorumda bazi parti reno 2z serilerinde bu sorun olduğunu KVK servisine verildiğinde yeni yazılım ile sorunun giderildiğini okumuştum. Ayrıca müşteri hizmetlerini aradım ürün yeni en az 10 gün kullanın arka planda güvenlik ayarları yaptığı i in olabilir dedi tabi bana inandırıcı gelmediğini KVK servisine vermeyi düşünüyorum.sorun giderse sonrasında yazarım zaten. Bu sorun haricinde başka sıkıntı yaşamadım. Bahsattiğim kasma sorunu da ciddi seviyede değil ama sinek küçüktür miğde bulandırır hesabı

Son mesajlar