• 13 dakikada Apple etkinliği özeti!

Apple dün gerçekleştirdiği etkinlikte AirPods 3, M1 Pro ve M1 Max işlemcileri ile 14 ve 16 inç MacBook Pro tanıttı, biz de özetledik.

Oppo Realme 7 Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

4Cosmos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birkaç gündür A31 almayı düşünüyordum, sonrasında bu fiyat bandında daha iyi donanımsal telefonlar olduğu söylendi. Ve Oppo Realme 7 önerildi, alınır mı? Kullanan var mı, artıları veya eksileriyle sizce nasıl bir telefon?

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,836
A31 alınabilecek bir cihaz değil. Realme 7 öneririm.

4Cosmos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamera ve pilin beni yarı yolda bırakmamasını istiyorum. Bu fiyat bandında iyi bir telefon sanırsam Realme 7

wittroc

Will the real Slim Shady please stand up?
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
7,689
Öncelikle Oppo ve Realme ayrı markalar, uzun zaman önce ayrıldılar. Realme 7 alınabilir bir telefon. Batarya ve kamera tarafında segmentine göre güzel performans verdiği gibi ekran tarafında da bazı rakiplerinin bir tık üstünde.

4Cosmos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Oppo ve Realme ayrı markalar, uzun zaman önce ayrıldılar. Realme 7 alınabilir bir telefon. Batarya ve kamera tarafında segmentine göre güzel performans verdiği gibi ekran tarafında da bazı rakiplerinin bir tık üstünde.
Şöyle, alışveriş sitelerinde Oppo olarak gözüküyor. Bundan dolayı bilmeyen kişilerde olabilir diye [benim gibi] böyle paylaştım. Birde her hangi bir sıkıntı yaşadığımızda realme yardımcı oluyor mu?

wittroc

Will the real Slim Shady please stand up?
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
7,689
Şöyle, alışveriş sitelerinde Oppo olarak gözüküyor. Bundan dolayı bilmeyen kişilerde olabilir diye [benim gibi] böyle paylaştım. Birde her hangi bir sıkıntı yaşadığımızda realme yardımcı oluyor mu?
Genpa ve KVK servislerinden yardım alabiliyorsunuz.