Oppo Ekran Altı Kameralı Telefonu Gorüntülendi (Videolu)

Bu konuyu okuyanlar

yusufozkan58

Profesör
Reaksiyon puanı
1,393
Oppo bence kamerada androidin kralı olma yolunfa ilerliyor . Yok 108mp miş fln gibi boş işlerle uğraşmıyor.
Kaynak:

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Yeni batarya teknolojilerinden sonra en çok ağırlık verilmesi gerekilen konu olduğunu düşünüyorum. Ekranın çentiksiz olması daha iyi ama çentiği kaldırayım derken pop-up ve döner kameraların kullanılması işi daha kötü bir duruma getirdi. Oppo bu konuda öncü olursa ve fiyat politikasını da düzeltirse ciddi bir yükselişe geçer:)

Xiaomi'den de birkaç ay önce ekran altı kamera teknolojisi ile ilgili bir atak gelmişti, bakalım önce kim harekete geçicek:) Bu arada ekran altı kamerayı ekranın ortasına koyarlarsa çok daha mantıklı olur.

Son düzenleme:

yusufozkan58

Profesör
Reaksiyon puanı
1,393
Yeni batarya teknolojilerinden sonra en çok ağırlık verilmesi gerekilen konu olduğunu düşünüyorum. Ekranın çentiksiz olması daha iyi ama çentiği kaldırayım derken pop-up ve döner kameraların kullanılması işi daha kötü bir duruma getirdi. Oppo bu konuda öncü olursa ve fiyat politikasını da düzeltirse ciddi bir yükselişe geçer:)

Xiaomi'den de birkaç ay önce ekran altı kamera teknolojisi ile ilgili bir atak gelmişti, bakalım önce kim harekete geçicek:) Bu arada ekran altı kamerayı ekranın ortasına koyarlarsa çok daha mantıklı olur.
Fiyat anlamında ben Oppoda güzellik geleceğini düşünmüyorum . Vizyon olarak kendilerine insanlara birbirinin kopyası telefonlar yerine farklı bir şeyler vermek istiyorlar . Cidden malzeme kalitesi diğer telefonlara göre çok iyi . Tasarımda kopya yok hepsi özgün tasarım .