Oppo a9 2020 alarak hata mı yaptım ?

Bu konuyu okuyanlar

Barisguzel1

Barisgzl1
Reaksiyon puanı
67
Oppo a9 2020 alarak hata mı yaptım ? redmi note 8 pro düşünüyordum bunu aldım hata mı yaptım ?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Dert etme, hata mı değil mi kısmında hata fakat dendiği gibi satarsın biraz ucuza en fazla, aldığın telefon işini görüyor mu ona bak.
iyi bir fiyata satamaz ki Android telefon satarken hep zarara gireriz ben Mİ9T'yi satacağım zaman malesef zarara girecem Android telefonların kaderi bu malesef

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
iyi bir fiyata satamaz ki Android telefon satarken hep zarara gireriz ben Mİ9T'yi satacağım zaman malesef zarara girecem Android telefonların kaderi bu malesef
2000'e aldıysa 1600'e satabilir ve o paraya Redmi Note 8, iPhone 6S, Galaxy S7 Edge, Realme 3 Pro gibi almış olduğu cihazdan daha iyi cihazlar alabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

IOS cihazı daha pahalıya satınca ne oluyor ki?
Alırken çuvalla para ödüyorsunuz satarken de az zarar edelim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
2000'e aldıysa 1600'e satabilir ve o paraya Redmi Note 8, iPhone 6S, Galaxy S7 Edge, Realme 3 Pro gibi almış olduğu cihazdan daha iyi cihazlar alabilir.

IOS cihazı daha pahalıya satınca ne oluyor ki?
Alırken çuvalla para ödüyorsunuz satarken de az zarar edelim.
IOS cihaz satınca zarara girmiyorsun en azından üstüne para koyup üst modele geçiyorsun ama dediğin gibi çuval dolusu para koyuyorsun atıyorum 3 bine İPhone 7'yi sattın 11 Pro modeli için üstüne 7 bin koyman gerek o konuda haklısın

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
O telefonu pamuklara sarman lazım gece yatarken sıkı sıkı sarılman lazım...bir an için elinden bırakma gece bile o telefonu bulmuşsun daha ne istiyorsun..onu bulamayanlarda var...çok kalite bir telefon almışşsın...şimdi herkes seni kıskanıyordur...sakın arkadaşlarına gösterme hasetlerinden çatlarlar...sakın ha sakın haaa..... ? ? ????

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
IOS cihaz satınca zarara girmiyorsun en azından üstüne para koyup üst modele geçiyorsun ama dediğin gibi çuval dolusu para koyuyorsun atıyorum 3 bine İPhone 7'yi sattın 11 Pro modeli için üstüne 7 bin koyman gerek o konuda haklısın
iPhone olunca da uçmuyor ki telefon, örnek olarak kendimi vereyim iPhone 6S Plus kullanıyorum 2 (hatta 3 olacak) yıldır ve bu SARS-COV2'nin salınımı azalınca ilk planlarımdan birisi de telefonumu değiştirmek ve bedava vermedikleri sürece iPhone almam, o kadar parayı bir telefona verebilirim fakat hem etik değil hemde uygun fiyatlı bir telefon neyime yetmeyecek?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
iPhone olunca da uçmuyor ki telefon, örnek olarak kendimi vereyim iPhone 6S Plus kullanıyorum 2 (hatta 3 olacak) yıldır ve bu SARS-COV2'nin salınımı azalınca ilk planlarımdan birisi de telefonumu değiştirmek ve bedava vermedikleri sürece iPhone almam, o kadar parayı bir telefona verebilirim fakat hem etik değil hemde uygun fiyatlı bir telefon neyime yetmeyecek?
valla ben bir telefona en fazla 3000 veririm daha da fazla vermem hem benim İPhone'a ihtiyacım yok 5 yıl İPhone 5s kullandım hevesimi aldım bitti gitti
5s'ten sonra 7-XS kullanmak isterdim fakat şartlar izin vermedi hem bu saatten sonra İPhone almam ben Xiaomi ve OnePlus bana fazlası ile yetiyor

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
valla ben bir telefona en fazla 3000 veririm daha da fazla vermem hem benim İPhone'a ihtiyacım yok 5 yıl İPhone 5s kullandım hevesimi aldım bitti gitti
5s'ten sonra 7-XS kullanmak isterdim fakat şartlar izin vermedi hem bu saatten sonra İPhone almam ben Xiaomi ve OnePlus bana fazlası ile yetiyor
Bana kalsa bir telefona 100 TL'den fazla bir kuruş vermem fakat ruh sağlığımı da düşünmem gerekiyor, bilemiyorum ama bana insanlar açlıktan ölürken 10.000'TL'lik cihazlar kullanmak haksızlık gibi geliyor.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bana kalsa bir telefona 100 TL'den fazla bir kuruş vermem fakat ruh sağlığımı da düşünmem gerekiyor, bilemiyorum ama bana insanlar açlıktan ölürken 10.000'TL'lik cihazlar kullanmak haksızlık gibi geliyor.
valla millet ne halt yerse yesin beni ilgilendirmez ben kendi telefonuma bakarım ama haklısın dolar olmuş 6,66 millet yemiyor içmiyor 10 bine telefon alıyor bu arada ekonomi durumumuzu ne zamandan beri İPhone belirliyor ?

onn_muhammed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oppo a9 2020 alarak hata mı yaptım ? redmi note 8 pro düşünüyordum bunu aldım hata mı yaptım ?

hayır bence oppo a9 2020 kamera bakımından ekran bakımından ve tasarım bakımından çok iyi telefon

omrbrnre

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Valla bende reno2z alacaktım para durumundan dolayı a9 aldım içimde oppo vardı pil çok iyi gidiyor kameradan da memnun kaldım iyi işliyor işlemcisi de fena değil işlerimi rahat görüyorum iyi ki aldım

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Telefonun senin ihtiyaçlarını karşılıyorsa pişman olmana gerek yok. Önemli olan senin telefondan ne beklediğin. Umarım uzun süre kullanırsın.