Operaya gizlilik konusunda güvenilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Eskiden Chrome kullanırdım . Ondan gayet memnundum . Fakat bir değişiklik istedim . Operaya geçtim , ordandan Opera GX geçtim . Şuan gayet memnunum . Gizlilik konusunu araştırmadan direkt kurdum . Fakat şimdi araştırdığımda çoğu kişi güvenilir bir tarayıcı olmadığını söylemiş . Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Eskiden Chrome kullanırdım . Ondan gayet memnundum . Fakat bir değişiklik istedim . Operaya geçtim , ordandan Opera GX geçtim . Şuan gayet memnunum . Gizlilik konusunu araştırmadan direkt kurdum . Fakat şimdi araştırdığımda çoğu kişi güvenilir bir tarayıcı olmadığını söylemiş . Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Aslında güvenilir bir tarayıcıdır.Veri sattığını vb. düşünmüyorum.

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,593
Güvenilirdir. Ama daha çok gizlilik istiyorsanız Firefox veya Tor kullanabilirsiniz.

DemonGamer270w

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bende opera gx kullanıyorum güvenlik vb açısından güvenlidir ben çok uzun zamandır kullanıyorum ram kullanımı özellikleri ile sistem yormuyor opera gx güvenle kullanabilirsin

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Bence değil.Firefoxu tavsiye ederim kullanmam dersen bunları>edge,vivaldi,brave
Ortada kalmış gibiyim . Firefoxu ısrarla öneriyorsunuz :D . Pc ye yeni format attım sürekli sil indir yapmak istemiyorum . Ama gerçekten güvenilir olmassa vivaldiye geçeceğim .

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Ortada kalmış gibiyim . Firefoxu ısrarla öneriyorsunuz :D . Pc ye yeni format attım sürekli sil indir yapmak istemiyorum . Ama gerçekten güvenilir olmassa vivaldiye geçeceğim .
Chrome,opera vs firefox,vivaldi,brave.

DemonGamer270w

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
firefox ben sevmiyorum opera gx indir bende zaten sana şuanda bu yanıtı opera gx den yazıyorum gayet memnunum indir operada chrome eklentilerini kullanabilirsin install chrome extentios eklentisi ile chrome eklentilerini operada kullanırsın ama firefox da kullanamazsın diye biliyorum

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
firefox ben sevmiyorum opera gx indir bende zaten sana şuanda bu yanıtı opera gx den yazıyorum gayet memnunum indir operada chrome eklentilerini kullanabilirsin install chrome extentios eklentisi ile chrome eklentilerini operada kullanırsın ama firefox da kullanamazsın diye biliyorum
Şuan Opera GX kullanıyorum . Gayet memnunum . Gizlilik konusunda biraz şüpheliyim .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Chrome,opera vs firefox,vivaldi,brave.
Chromeden geldim hocam . 4-5 yıl kullandım .Biraz farklılık istedim .

DemonGamer270w

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şuan Opera GX kullanıyorum . Gayet memnunum . Gizlilik konusunda biraz şüpheliyim .

Chromeden geldim hocam . 4-5 yıl kullandım .Biraz farklılık istedim .
korkma opera gizlilk konusunda gayet başarılı tavsiye ederim opera kullan ama senbilirsin :)

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
VPN ile ilgili bir çok şey gördüm ama onun dışında güvenilir gibi.Ben de Opera GX kullanıyorum

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Opera ilerde başınızda patlamaz umarım.Firefox kullanmıyorsanız opera ekibinin geliştirdiği vivaldi tarayıcısını kullanabilirsiniz.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Opera ilerde başınızda patlamaz umarım.Firefox kullanmıyorsanız opera ekibinin geliştirdiği vivaldi tarayıcısını kullanabilirsiniz.
Vivaldiyi kullanmak için Opera GX kızmak için sebep arıyorum :D

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
Vivaldiyi kullanmak için Opera GX kızmak için sebep arıyorum :D
Kaynak kodu kapalı reklam engelleyicisi kafasına göre çalışıyor.2016'da opera sync hacklenmişti.Ha chrome ha opera.

İkisini dene tarafını seç. :D

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Kaynak kodu kapalı reklam engelleyicisi kafasına göre çalışıyor.2016'da opera sync hacklenmişti.Ha chrome ha opera.

İkisini dene tarafını seç. :D
arada neredeyse 4 yıl var hocam

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Bir tek Safari'ye güveniyorum.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
hocam bence hiç güvenli değil açık kaynağa güvenirim ben güvenli olarak adlandırabileceğim iki tarayıcı var biri firefox biri brave

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
@Erase indireceğim gibi duruyor . Başka yerde operanın resmen iç üzünü açmışlar . Bir dakika
Opera gibi şirketlere güven olmaz iyi yapıyorsun.Firefox,vivaldi açık kaynak kodlu bizim için geliştiriyorlar.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Opera gibi şirketlere güven olmaz iyi yapıyorsun.Firefox,vivaldi açık kaynak kodlu bizim için geliştiriyorlar.
Vivaldiyi Operadan indirmeğe bile korkuyorum artık :D

@Erase Direkt Firefox kuracağım . Son sürüm mü kullanıyorsunuz?