Opera'nın Gözü Kulağı Olun

Bu konuyu okuyanlar

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Opera, üniversitelerde kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla öğrencilerden ve eğitimcilerden destek bekliyor. Kampüs ekibinde siz de yerinizi alın.

Forumumuzda %21 oranında oy alarak 2. sıraya yerleşen Opera'nın eğitimi odaklayan kolu tarafından yeni başlatılan Kampüs Ekibi (Campus Crew) projesi, tüm dünyadaki okullarda ve üniversitelerde Opera'nın kullanımını artırmayı amaçlıyor. İlk hedeflerden biri üniversite bilgisayar laboratuvarlarına Opera yüklenmesini sağlamak.

Kendi kampüsünüzdeki diğer ekip üyeleriyle bir araya gelip daha etkin faaliyetlerde bulunmanız tavsiye ediliyor. İlerleyen zamanlarda Opera ekibinin üniversitenize yapmayı planladığı ziyareti organize etmeye yardımcı olabilirsiniz.

opera-campus-crew.jpg

Çam Sakızı Çoban Armağanı

"Karşılığında ne alıyoruz?" dediğinizi duyar gibiyiz. Üyelerin avantajlarını Opera şöyle sıralıyor:

-Her dönem en başarılı ekip üyesine verilecek ödüller
-Opera tarafından gönderilecek Opera tişörtü ve diğer Opera ürünleri
-CV'nizde Opera tarafından verilen "Üniversite İş Ortağı" unvanı
-Takım çalışmasına uyum, sunum kabiliyeti, etkinlik yönetimi gibi konularda tecrübe
-Üniversitenizden, ülkenizden ve tüm dünyadan arkadaşlar edinmek
-Web standartlarının önemini anlatarak standartlara uyulmasına yardımcı olmak

Gördüğünüz gibi herhangi bir ücret ödenmiyor ancak Opera tişörtünün cazip bir teklif olabileceğini düşünüyoruz. Başvurulara birkaç gün içinde yanıt verildiği belirtiliyor. Yalnızca öğrenciler değil öğretim görevlileri de başvurabiliyor.

:: Katılmak için tıklayın.

Bilgi İçin: Opera Campus Crew
Yazan: Saner Apaydın
SDN - http://shiftdelete.net

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
SDN Opera Kullanıcıları Grubu olarak bizde mi yazılsak ne yapsak.SDN kampüsü, OPERA fakültesi desek. Ben şimdi üniversitem bitmemiş olsa bu işe eğilirdim. OPERA'yı seviyorum. :)

mescorb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben başvurumu yaptım..Bekliorum cevabı..Hacettepeleyim bu arada.

samich

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende dokuz eylül bitti ama büyük ölçüde yardımcı olabilirim

osC++CoDeR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Akdeniz Üniv. benim. kimse heveslenmesin :razz::sorcerer::happy: