Opera Türkiye Tema Yarışması

zahek

Asistan
Opera 12.00 Wahoo ile gelecek yeniliklerin içinde şüphesiz en dikkat çekici olanlarından birisi, Opera’nın yeni hafif tema sistemi (Lightweight). Bu yeni tema sistemi ile tarayıcınızı işletim sistemi ile adeta tümleşik hale getirebiliyorsunuz. Yeni tema sistemi ile ilgili genel bilgileri buradaki yazımızda bulabilirsiniz. Peki ama neden bunlardan bahsediyoruz?

Yine hem sizi eğlendirecek hem de Opera’nızın görünümünü kafanıza göre özelleştirmenizi sağlayabilecek, ufak ama bir o kadar da zevkli bir yarışmamız var. Yapmanız gereken kendinize ait bir ya da birden fazla tema hazırlayarak Opera tema kataloğuna ya da bizlere göndermek. Lafı çok fazla uzatmadan detaylara geçelim…

http://www.operaturkiye.net/opera-turkiye-tema-yarismasi/
 

Pupilla

Dekan
maalesef bu aralar hiç müsait değilim. katılmayı çok isterdim:( katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim :)
 

Pupilla

Dekan
[MENTION=34748]zahek[/MENTION] yarışmanın her şeyi güzel de bi tek değerlendirmenin çekilişle olmasının sebebini anlayamadım. ya OT ekibi kendi seçmeliydi yada anket vs tarzı bi şey olmalıydı bence :)
 

greench

Asistan
Bizim seçim yapmamız biraz sıkıntı oluyor. Oylama için altyapı hazırlamamız için de zaman olmadı. :) Spontane gelişti biraz. Ve evet. Ne kadar çok tema o kadar çok şans. Beğendiğim 8-10 resim bulsam tamamdır benim olay. :)
 
Üst