Opera GX mi Google mı

Bu konuyu okuyanlar

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Bilgisayarımın ram miktarı az olduğundan az ram yiyen bir tarayıcı arıyorum.İnternette gördüğüm kadarıyla opera gx çok az ram yiyormuş.Bilgisayara kurmadan önce size de sorayım dedim Opera GX mi Google Chrome mu?

xmoatico

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Opera GX Kullanman Daha Faydalı Olacaktır.

Az Ram Kullanıyor - Bedava VPN ve Reklam Engelleyicisi Ve Birsürü Avantajı Var :)

Ben Firefox Kullanıyorum Çünkü Google Chrome Vallahi Kanser Etti Beni :D

Kolay Gelsin Sana

xmoatico

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bilgisayarımın ram miktarı az olduğundan az ram yiyen bir tarayıcı arıyorum.İnternette gördüğüm kadarıyla opera gx çok az ram yiyormuş.Bilgisayara kurmadan önce size de sorayım dedim Opera GX mi Google Chrome mu?
Birde Bişey Daha Eklicem;

Eğer Discord Kullanıyorsan Ve Sistemin Windows7 veya Windows8 İse Firefox Kullanman Daha Güzel Olur Çünkü Firefox'da İstediğin İşletim Sisteminde Olursan Ol Emojiler-Simgeler Gözükür :)

Son düzenleyen moderatör:

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Opera GX'in içinde bir sürü tracker olduğu ortaya çıkmıştı bir ara. Teknik özellikler güzel ama verilerinizi şifrelerinizi falan her şeyi topluyorlar. Benim için veriler önemli değil derseniz Opera GX onun dışında benim önerim kesinlikle Chrome.

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Opera Gx yükledim 1-2 site açıp dolaşayım dedim Cpu kullanımı %100 çıktı ve ram miktarı 1,78 den aşağı inmiyor.Google kullanırken 1,58 den fazla ram kullanmıyordu.Opera Gx i sildim başka tarayıcı önerisi olan var mı?

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,807
Firefox kullan. Gizlilik ve güvenlik odaklı. DNS over HTTPS ve Encrypted SNI gibi özellikleri var. Bulit-in tracker engellyici var. Firefox Monitor ile şifrelerinin ççalınıp çalınmadığını kontrol edebiliyorsun. Hız konusunda sıkıntısı da yok. RAM kullanımı artınca tek tuş ile düşürebiliyorsun.

Son mesajlar