Yardım Opera Gx Çökme Sorunu !

Bu konuyu okuyanlar

NoTGarta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar Opera Gx internet tarayıcısının çökmesinin 2 aydır yaşıyorum bu gün düzeltmeye çalıştım Çerezleri verileri falan sildim ama hayla çökmekte bilgisayarın bir etkisi olduğunu düşünmüyorum 16 GB ram Bulunuyor Çökmesini anlamıyorum bir sürü tarayıcı denedim (Mozilla Fire fox
,Microsoft Edge,Brave,Vivaldi) Gibi tarayıcıları kullandım ama içime sinmedi ve rahat kullanamıyorum Opera Gx kullanışlı lütfen çökmesine çare bulan var mı varsa yardımcı olabilir mi Şimdiden Teşekkürler.

:)

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Ben de GX kullanıyorum da bazen donmalar, geç cevap vermeler oyundayken alt tab atınca yanıt vermemeler vs. oluyor. Güncellemelerini yapmayı dene. Sanırım hala tam anlamıyla stabil bir tarayıcı değil.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Çöküyor derken yanıt vermiyor mu demek istiyorsunuz? Aynı sorun bendede oluyo du güncelleme yapınca düzeldi

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
program kaldırıcı uygulama il silip tekrar yükleyin geride kalıntı dosyalar kalmazsa belki sorun çözülür
örn iobit

NoTGarta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben de GX kullanıyorum da bazen donmalar, geç cevap vermeler oyundayken alt tab atınca yanıt vermemeler vs. oluyor. Güncellemelerini yapmayı dene. Sanırım hala tam anlamıyla stabil bir tarayıcı değil.
Bilgisayarda Virüs varmış Bütün işlemci disk gibi şeyleri kullanıyordu format attım düzeldi Şimdiden Teşşekürler hepinize <3 <3 <3