Opera 9.5 (Kestrel) Alfa Sürümü Yayınlandı !..

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Daha alfa sürümü. Bekleyin arkadaşlar. İndirmeyin hemen.

KesKin

Asistan
Opera çok ama çok profesyonel bir tarayıcı. Fakat profesyonel olduğu kadar ağırda çalışıyor...

TayFun KesKin

Turab Garip

Dekan
Emektar
forever dedi ki:
evet kendi sitesinde yayınlamazlar..

Kendi sitesinde yayınlanmıyorsa başka sitede hiç yayınlanamaz.
Üstelik bu bir alfa sürümüyse ve yazılımın orijinal sitesinde olmadığı halde başka yerden indiriyorsanız (sadece Opera için değil, genel konuşuyorum) kesinlikle ve kesinlikle ya virüs indiriyorsunuz, ya da trojan.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Opera 9.5 Alfa kendi sitesinde yayınlanan resmi bir sürümdür, ben sadece her yazılımda dikkatli olun diye söyledim. ;)

forever

Asistan

forever

Asistan
kestrel çıkınca en geç 2 hafta içinde firefox 3.0 da çıkar diye düşünüyorum.. ellerini biraz çabuk tutsalar...

Firefox 3 alpha çoktan çıktı. Hatta Opera 2.5 den önce çıktı.O zamanlar Opera 2.2 vardı herhalde ama Mozilla ve Opera gayet başarılı en çok sevdiğim ama Opera.

lb.bingol

Profesör
forever dedi ki:
kestrel çıkınca en geç 2 hafta içinde firefox 3.0 da çıkar diye düşünüyorum.. ellerini biraz çabuk tutsalar...
Denizhan Dakılır dedi ki:
Firefox 3 alpha çoktan çıktı. Hatta Opera 2.5 den önce çıktı.O zamanlar Opera 2.2 vardı herhalde ama Mozilla ve Opera gayet başarılı en çok sevdiğim ama Opera.
Ne alakası var alpha sürümüyle.Adam 3.0 demiş.Sen ne diyorsun?

forever

Asistan
Denizhan Dakılır dedi ki:
benim dediğim 3 final çıkar.. alfanın çıktığını bende biliyorum.. hem 2.2 deil 9.2 :)

SDN Son Haberler

Son mesajlar