Only God Forgives 2013

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Rektör
Emektar
Katılım
13 Haziran 2008
Mesajlar
17,955
Reaksiyon puanı
337
Puanları
83
hMGR3AK.jpgOnly God Forgives 2013


Bilgi ;

Yer: Bangkok. On yıl önce Julian bir polisi öldürmüş ve yoluna devam etmiştir. Şimdi arkasında uyuşturucu operasyonlarının döndüğü paravan bir Thai boks kulübü işletmektedir. Yeraltı suç dünyasında saygı duyulan biri olan Julian aslında kendisini boşlukta hissetmektedir...

Julian'ın kardeşi bir hayat kadınını öldürür. Bunun üzerine bölge polisleri duruma müdahale etmesi için emekli polis (İntikam Meleği) Chang’i çağırırlar. Chang kızın babasının, kızının katilini öldürmesine izin verir ve daha sonra adamın sağ elini keserek "düzeni sağlar".

Julian'ın güçlü bir suç örgütünün lideri olan annesi Jenna oğlunun cenazesini almak için Bangkok'a gider. Julian'ı kardeşinin katilini bulmaya ve "kıyameti koparmaya" gönderir.

İntikam Meleği'ni saplantı haline getiren Julian emekli polisi bir boks maçına davet eder, çünkü onu yenerse ruhsal anlamda bir rahatlama yaşayacağına inanmaktadır... Ama maçı Chang kazanır. Bunun üzerine öfkeli Jenna intikam planı yapmaya başlar. Son yüzleşmeye ve kurtuluş olasılığına doğru kanlı bir ihanet ve intikam yolculuğu için gerekli ortam hazırlanır...
Fragman

[video=youtube;YqAeVosG4zI]http://www.youtube.com/watch?v=YqAeVosG4zI[/video]​
 

m!ndf!elds

Doçent
Katılım
18 Mart 2008
Mesajlar
894
Reaksiyon puanı
3
Puanları
0
Ryan Goslin son zamanların en beğenilen aktörlerinden, bu rollerde çok yakışıyor adama. Eğer yönetmen Nicolas Winding Refn ve Ryan Gosling "Drive" filminde yakaladıkların havayı yakalarlarsa bu filmde izlenmeyi hak eder.
 

friendly

Rektör
Katılım
19 Mart 2009
Mesajlar
11,875
Reaksiyon puanı
656
Puanları
113
Filim ismi etkileyici..
Gelsin bakalım izleruk...
 
Üst