Online veresiye scripti

Bu konuyu okuyanlar

merveweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben kendi online cari veresiye kasa gelir gider takibi mi yapabileceğim bir script yazdırmak istiyorum.Lisans sorunu olmayan bana özel kodlama ve açık kaynak kodlu

Genel özellikler ve işleyiş
Cari kartı ekle
Cariye ödeme yap
Cariden ödeme al
Cari ekstresi pdf olacak
Cari ekstrede logom telefonum interney adresim gibi bilgileri ve logomu istediğim zaman değiştirebilcem.
Uygun fiyata yapabilecek arkadaşları bekliyorum
Aşağıda temsili örneği var.
Screenshot_20200217-062809_Chrome.jpg

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Web üzerindenmi yapılacakdır. ?

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Front-end kısmını yaparım, lakin back-end kısmını yapamayabilrim. dashboard tample bu.

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Benim çok fazla bir bilgim. Dediklerinizden anlamadım
Yani arayüz tasarımını yaparım, istediğiniz fonksiyonel bir tasarım , ve bunlar bir veritabanında tutulacak , veri tabanı na biz back end diyoruz , arayüz front end , yani arayüzü tasarlayabilirim.

merveweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani arayüz tasarımını yaparım, istediğiniz fonksiyonel bir tasarım , ve bunlar bir veritabanında tutulacak , veri tabanı na biz back end diyoruz , arayüz front end , yani arayüzü tasarlayabilirim.
Yok tamamiyle teslim almam lazım

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
kaynak kodsuz 1500 TL kaynak kodlu da 2500 TL ( kaynak kodluda tek tek hangi işlemin neden yapıldığını not düşerim. Bir nevi öğretici olacaktır )

Hosting : Windows hosting ( veritabanıda Mssql )

Yazılım dili : .Net ailesinden Asp.Net MVC

Kullanılacak kütüphane : Netcore kütüphanesi

Design Patternler : Singleton pattern - Repository pattern

Katmanlar : ORM - Repository - DTO - Service katmanları

+ Bonus olarak toplu sms çekme eklerim artık abisini kullanacağım firmadan sms paketleri alıp direk kullanabilirsiniz.

Responsive tasarım olacaktır hatta birtanem admin paneli beğenilip görüntü görsel olarak direk o bile kodlanabilir

Ödeme şekli : Ödeme yarısı peşin diğer yarısıda iş bitip göstertir teslim etmeden alınır.

Not: Herzaman ve her yerde dile getirdiğim gibi mühessemde "Güven bana kismenin parası bende kalmaz " kelimesi yoktur. Veresiyede yoktur.

Ben kimim neler yapıyorum ? Ve neden bana güvenesiniz diye merak sorularına da?

Cevabı linkler de :

Son düzenleyen moderatör:

merveweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kadar özgüveni tavan yapmış bir insanada ben para yedirmek istemiyorum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Bu kadar özgüveni tavan yapmış bir insanada ben para yedirmek istemiyorum.
Özgüveni tavan yapan kısmı göremedim ben. Siz iş istemişsiniz, işi almak isteyen kişi de kendini tanıtmış ve neden onu tercih etmeniz gerektiği konusunda bilgi vermiş. Ben şöyleyim, böyleyim diye bir cümle kurmamış ki.

merveweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende hakaret etmedim küfür etmedim karışmayın. Argoda kullanmadım herşey kurallar çerçevesinde. İçimden geleni söylemek istedim sana göre özgüveni öyle bana göre böyle. Burası tartışma yeri değil. Sizinle tartışmakta istemiyorum. Açtığım konuya varsa cevabın yazabilirsin yoksa yazma. Beni eleştirmek size düşmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özgüveni tavan yapmış kısmını gel gör diyede çağırmadım ben sizi.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Bende hakaret etmedim küfür etmedim karışmayın. Argoda kullanmadım herşey kurallar çerçevesinde. İçimden geleni söylemek istedim sana göre özgüveni öyle bana göre böyle. Burası tartışma yeri değil. Sizinle tartışmakta istemiyorum. Açtığım konuya varsa cevabın yazabilirsin yoksa yazma. Beni eleştirmek size düşmez
Eleştirmeye eleştirmeyeyim de, mesajı yazan kişiye sizinle çalışmak istemiyorum yazabilirsiniz. Onun yerine bu tarz bir mesaj yazınca ortam geriliyor, aşırıya kaçan tartışma ortamları yaşanıyor. Benim görevim de bu ortamların oluşmasını engellemek.

merveweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ortamı germek isteseydim özmene cevap yazardım. Gerilecek bir durum yok . Engelleyeceğiniz bir durumda yok .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak güzel kardeşim anlatamıyorum galiba ben senin dediğini yazmak zorunda değilim. İçimden ne gelirse onu yazarım. Küfür argo hakaret saygısızlık olmadığı sürece istediğim cümleyi kurarım

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Konuyu uzatmaya devam mı edeceksiniz? Her ikiniz de taleplerinizi iletmişsiniz. Almayacaksanız; almıyorum, vermeyecekseniz; vermiyorum demeniz yeterli.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
@ÆSir Ben neden bu adamın ukala cevabı silinmiyor yada işlem yapılmıyorda benim ona yazdığım doğru düzgün tespit mesajım siliniyor onun cevabını almak istiyorum. Çifte standart nedendir ? Adam bana ukala ıçukala yazacak birde mesajı duracak ben ona cevap verecem benimki silinecek ? Bunu açıklayın modaretorler

Son düzenleme:

merveweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konumuz hala günceldir. Uygun fiyata yapacak olan cevherleri bekliyorum.