Bu konuyu okuyanlar

jackx105ejean

Öğrenci
Katılım
31 Mart 2016
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar,

Bugun size denk geldiğim enteresan bir siteyi açıklayacağım.
Sitenin ismi: LanyardMarket - Lanyards, id cards and promotional products

Bu site boyun ipi, yaka ipi, kart askı ipi, yaka kartı, anahtarlık ve daha birçok promosyon ürünüin online olarak tasarım yapabilme, sipariş verebilme ve siparişi takip edebilme hizmeti sunan uluslararası bir firmadır.
Aynı zamanda bu işin üretiminden ziyade ticaretini yapan arkadaşlar için epey yararlı bir sitedir.
Türkçe desteğide bulunmaktadır. Aşağıda resimlerle anlatmaya çalıştım.

CdSnu5VXIAEXpwn.jpg


Sitede gördüğüm kadarıyla şu anda boyun ipi ve yaka kartı mevcuttur. Daha başka promosyon ürünlerinin ekleneceği yazmaktadır.

CdSnu8EXIAAXtRu.jpg


Boyun ipi hazırlarken herhangi bir tarafına istediğiniz maximum 3 logo ekleyebiliyorsunuz. Logolar arasındaki mesafeyi, genişliklerini ve uzunluklarını dilediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda enteresan olarak algıladığım bir nokta ise renklerlede photoshop veya başka bir resim programı gerektirmeden oynayabiliyorsunuz. Logo üzerindeki renkleri dilerseniz değiştirebiliyor veya kesebeliyorsunuz.

CdW9JNZXEAQpcfy.jpg

Birçok seçenek aynı zamanda plastik yaka kartı hazırlamak için de mevcuttur. Şirket çalışanları, etkinlik veya bir organizasyon için hızlı bir şekilde minimum 50 adet olacak şekilde sipariş vermek mümkün. Her bir birey için ayrı ayrı hazırlanan yaka kartı için kişi listesi göndermeniz gerekiyor.

Umarım herkes için faydalı olur.
 

orse reklam

Öğrenci
Katılım
26 Ekim 2019
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
44
boyun askı ipi üretiminde bir çok firma ile çalışmalar yapılabiliyor. önemli olan en iyi boyun ipini en uygun fiyata ve kaliteye alabilmektir. Bu işlerde bir başka firma ise konusunda iyi olan, yaka kartı üreten orse reklam dır.
 

Son mesajlar

Üst