Online oyunlarda pink nasil dusurulur?

Bu konuyu okuyanlar

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Benim odamla modem arasindaki mesafe fazla. soyle soyleyeyim modem üst katta benim oda bir alt katta. Üst katta cs go gibi online oyunlar girdimmi pink gibi bir sıkıntim yada kasma gibi sorunlarim olmuyor. Ama lakin alt katta girdimmi bu tur online oyunlara acayip pink oluyor cs oynarken gormuyorum onumu. Bunun icin gittim bir wifi yukseltici aldim xiaomi mi wifi yakinlastirici diye ama buda cozum olmadi .internet saglayicimiz netmaster uydunet modemde cbw 383z4. Bu pink sorununu cozemk icin ne yapmam lazim oyun oynamam icin bilgisayari surekli tasimak istemiyorum.

ZevkiSefa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
kablo ile doğrudan bağlantı sağlayamazsan tam çare bulmak zor .

ZevkiSefa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
oyun oynarken telefondan interneti paylaşmak da çare olabilir. Sürekli lol oynuyorum . oyun başı 10 mbyt falan veri çekiyor.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
mevhabav avkadaşlar bugünv aypi adrevisimizi meyiştirerek internötümizi yavaşlatacğuz ay pardob hızlandıraçoquz gibi videolar izleme sonuç hep aynı

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
oyun oynarken telefondan interneti paylaşmak da çare olabilir. Sürekli lol oynuyorum . oyun başı 10 mbyt falan veri çekiyor.
Malasef mobil verim daha kotu google bile girmiyor evde. Merkezde oturuyoz sayilir ama altyapisi yok vadofonun burda anlamadim