Soru Online oyun tavsiyesi var mı?

Bu konuyu okuyanlar

modelxl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba değerli arkadaşlar uzun zamandır tedavi sebebiyle internetten uzak kaldım. şimdilerde yeni internete giriyorum ve herşey çok değişmiş. eski oynadığımız oyunların hepsi kalkmış. kendime birtane laptop aldım ama oynayacak oyun bulamıyorum knightonline de bölümler bomboş eskisi gibi sarmıyor yeni account açtım lvl atlamak için günlerdir parti bulamadığım için oyunu bıraktım. multiplayer oyunlarda hangi oyunu oynuyor şuanda kullanıcılar oyun isimleri verirseniz sebinirim etrafımda soracak kimse yok.

MelihST324

Doçent
Reaksiyon puanı
131
Geçmiş olsun. Valorant- Rainbow six siege- fortnite oynuyorum ben sen bunları oynarmısın bilemem online hepsi

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Herkes grafik çok istemeyen ama mücadeleci oyunları tercih ediyor. 2 maç atıp çıkarım tarzında. Mesela lol, valorant, cs go gibi. Grafik kartı iyiyse destiny 2 de güzel oyun.

Phorkys

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
56
Geçmiş olsun kanka Rainbow,MMo seviyorsan New World arkadaş varsa paraya kıyıp coop the forest oynayabilirsiniz.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Lost Ark, New World, Valorant, Warframe, R6, Warzone.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Geçmiş olsun
Valorant LoL cs go fortnite rainbow six siege olabilir

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,636
Geçmiş olsun hocam. MMO oynamayı düşünüyorsanız New World oynayabilirsiniz. FPS istiyorsanız Valorant, CS:GO oynayabilirsiniz. Ayrıca taktiksel FPS için Rainbow Six Siege oynayabilirsiniz.

Agilus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Bana kalırsa CSGO iyi olur birde yeni mmo rpg oyunu çıktı Lost Ark. Oynadım baya güzel tavsiye ederim.

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
epic games ücretsiz oyun veriyor, takip edebilirsin.

donanımını da yazsaydın ona göre oyun önerebilirdik..

csgo, valorant, gta 5, fifa gibi oyunlar oynuyor insanlar. ben ise euro truck simulatör 2 oynuyorum. online modunda güzel oluyor. steamden orjinal almalısın, truckersmp yi de ücretsiz kurmalısın.

bazen de age of 2 definitive edition oynuyorum. senin oyun tarzınla alakalı biraz da..

ıqulela

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
geçmiş olsun fps olarak csgo ve valorant güzel seçeneklerdir hocam

arkadaşlar amazon ile ilgili Konuma bakabilir misiniz?

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Strateji seviyorsanız Crusader Kings var. Multiplayer desteği de mevcut oyunda. Gerçek zamanlıdır, güzeldir öneririm. ??

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Merhaba değerli arkadaşlar uzun zamandır tedavi sebebiyle internetten uzak kaldım. şimdilerde yeni internete giriyorum ve herşey çok değişmiş. eski oynadığımız oyunların hepsi kalkmış. kendime birtane laptop aldım ama oynayacak oyun bulamıyorum knightonline de bölümler bomboş eskisi gibi sarmıyor yeni account açtım lvl atlamak için günlerdir parti bulamadığım için oyunu bıraktım. multiplayer oyunlarda hangi oyunu oynuyor şuanda kullanıcılar oyun isimleri verirseniz sebinirim etrafımda soracak kimse yok.
Geçmiş olsun eğer aşırı sürükleyici bir oyun arıyorsan ps4 de ve pc de müdavimi olduğum oyun waframei bir dene derim en başta karışık gelebilir fakat p2w olmayışıyla ve görevlerinin verdiği zevk ile pvp modu online başkaları ile çeşitli etkinliklere katılma hatta oyun içi ticaret yapma bile var anında karakterlerin ile etkileşime girebiliyorsun ve platinum karşılığında sende olan eşyaları satıp yine başka eşyalar alabiliyorsun harika bi oyundur

Son düzenleme: