Tavsiye Online Oyun Önerisi

KimBuGamzeli

Profesör
Bu linkteki sistemim de sorunsuz çalışacak ping sorunu olmayan bir oyun önerirmisiniz. Bir kaç gündür CS GO oynuyorum ama çoğu kişinin hile kullandığı o kadar belli ki artık oyundan soğudum üstelik ping sorunu da var adam akıllı oynayamadım. Var mı böyle oyun önerileriniz. Mümkünse cartoon tarzı yada çocuk oyunu diye tabir edilen oyunlardan önermezseniz sevinirim. Zula'yı kesinlikle önermeyin :) Öneriler için şimdiden teşekkürler.

well tube

Doçent
Bu linkteki sistemim de sorunsuz çalışacak ping sorunu olmayan bir oyun önerirmisiniz. Bir kaç gündür CS GO oynuyorum ama çoğu kişinin hile kullandığı o kadar belli ki artık oyundan soğudum üstelik ping sorunu da var adam akıllı oynayamadım.

CS:GO'yu faceit üzerinden oynarsan bu sorunları yaşamazsın. Biz de bu sorunlardan dolayı face it'e geçtik kafamız rahat.

Melethrillue

Üyecik
Bu linkteki sistemim de sorunsuz çalışacak ping sorunu olmayan bir oyun önerirmisiniz. Bir kaç gündür CS GO oynuyorum ama çoğu kişinin hile kullandığı o kadar belli ki artık oyundan soğudum üstelik ping sorunu da var adam akıllı oynayamadım. Var mı böyle oyun önerileriniz. Mümkünse cartoon tarzı yada çocuk oyunu diye tabir edilen oyunlardan önermezseniz sevinirim. Zula'yı kesinlikle önermeyin :) Öneriler için şimdiden teşekkürler.
tanklara meraklıysan World of Tanks ama p2w mantığı var.
fps shooter arıyorsan rainbow six siege bakabilirsin.
loot sistemi seviyorsan mmo rpg deniyor galiba Path of Exile
cartoon tarzı sevmediğini söylemişsin ama yine de önereyim:
kurt adam, hırsız polis,vampir köylü tarzı bi online oyun arıyorsan town of salem'i öneririm.
(akıyoo)

bence oynama kendini başka alnlarda geliştir örnedğin grafik tasarım , yazılım , donanım ,video düznlrmr vesayre

KimBuGamzeli

Profesör

DX 11 kart istiyor diye biliyorum.

CS:GO'yu faceit üzerinden oynarsan bu sorunları yaşamazsın. Biz de bu sorunlardan dolayı face it'e geçtik kafamız rahat.

Faceit nedir steam tarzı bir şey mi?

tanklara meraklıysan World of Tanks ama p2w mantığı var.
fps shooter arıyorsan rainbow six siege bakabilirsin.
loot sistemi seviyorsan mmo rpg deniyor galiba Path of Exile
cartoon tarzı sevmediğini söylemişsin ama yine de önereyim:
kurt adam, hırsız polis,vampir köylü tarzı bi online oyun arıyorsan town of salem'i öneririm.
(akıyoo)

Yazdığın oyunların hiç birini benim bu kart kaldırmaz hocam linke baktınız mı siz?

Dirty Bomb
Black Squad
LOL
Dota 2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valorant o.

Black Squad bir ara oynuyordum aslında bakayım sistem gereksinimlerine.

bence oynama kendini başka alnlarda geliştir örnedğin grafik tasarım , yazılım , donanım ,video düznlrmr vesayre

Neden ki?

Canberk61ts

Asistan
Kesinlikle left4 dead 2 oynamamı tavsiye ederim.

Ruyifo

Asistan
DX 11 kart istiyor diye biliyorum.

Faceit nedir steam tarzı bir şey mi?

Yazdığın oyunların hiç birini benim bu kart kaldırmaz hocam linke baktınız mı siz?

Black Squad bir ara oynuyordum aslında bakayım sistem gereksinimlerine.

Neden ki?
Faceit başka bir uygulama.yine aynı şekilde 5e 5 oynuyoruz ama Hile yok. Faceit.com adresinden steam hesabınızı bağlayıp oradan oynayabilirsiniz
buradan kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz

Son mesajlar