Online Matbaa ve Online Kartvizit Tasarımı Sitesi

coldfire3

Üyecik
kartvizit724.com olarak online matbaa hizmetleri ve online kartvizit tasarla alanında yeni bir bakış açısı ve kullanımı en pratik,
en özellikli online tasarlama modülü ile zevk alarak kendi kartvizitinizi, magnetinizi ve çok yakında broşürünüzü tasarlayabileceğiniz diğer sitelerin aksine çok fonksiyonlu tasarım programı sayesinde tasarım yaparken eğlenebileceğiniz ortaya bir grafikerin bile yapacağından daha güzel tasarım yapabilmenizin mümkün olduğu bir platform oluşturduk.

Tasarımları yaparken biz zevk aralak yaptık umarız sizde kendi kartvizitinizi kendinize göre düzenlerken zevk alarak yapacaksınız.
Çok yakında kartvizitin yanı sıra broşür, sticker, dosya, zarf, antetli gibi tüm matbaa işlerinizi tasarım programımız üzerinden kendiniz gerçekleştirebileceksiniz.

Çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir sektör ilerledikçe bizde kendimizi ilerletip en son teknoloji ye hem baskı makinelerimiz hemde internet ortamında müşteri ilişkilerimiz ile kendimizi geliştermeye devam edeceğiz.

25 yıllık tecrübe'nin üzerine kurulan kartvizit724.com bir İkiel Matbaa Reklam Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. kuruluşudur.


http://www.kartvizit724.com
 
Üst