Onlar Erdi Muradına...

ShiftDelete.Net'te düzenlenen ödüllü yarışmalardan bir tanesi daha sonuçlandı. Üyemizden gelen ilginç teşekkürü okurlarımızla paylaşıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz ve okurlarımızın oldukça yüksek katılım gösterdiği ekran kartı ödüllü yarışma sonuçlandı. Tabii ki arada bizi de çok mutlu eden bazı sahneler yaşandı. Aslında bu sahnelerden haberimiz yoktu, çünkü bizden uzakta yaşanıyorlardı. Fakat talihli üyelerimizden birisi bu mutlu anı bizle paylaştı.

Ktohan'dan Sevgilerle...


Ktohan isimliyle ShiftDelete.Net'e üye olan okurumuz, Sapphire Technology iş birliğiyle düzenlediğimiz hediyeli ankette kazandığı Sapphire Radeon HD 4830 ekran kartıyla mutlu şekilde poz vermiş durumda.


Siz de Kazanın!

Sadece ShiftDelete.Net üyesi olarak ve haberlerimizi yakından takip ederek önümüzdeki günlerde üyelerimize dağıtacağımız hediyelerden bir tanesinin sizin olması için bir şansa sahip olabilirsiniz. Sonraki sürprizlerimiz için hazır mısınız?

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net
 

Bagcivan

Doçent
Katılımcı sayısı: 979 kişiden şeçilmiş :D ekran kartı değil mouse bile olsa mutlu ederdi insanı anı olarak saklarım ben olsam :happy:
 
Üst