Onlar Artık Moderatör!

Bu konuyu okuyanlar

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ben Hala 1 Kişinin Moderatörlük Yapmasını İstemiyorum. SPOR Bölümüne Hiç Yakışmıyor. Moderatörlük Bile Yakışmıyor. Ne Kadar Uyarsamda Dediğimi Yapmıyor!.

Bölüm modu ile ilgili bir şikayetiniz varsa spor konusundaki http://forum.shiftdelete.net/spor/29589-bolum-moderatoru-hakkinda-gorus-oneri-ve-sikayetler.html kısmında belirtmeniz daha faydalı olur.

Ayrıca biz her söyleneni yapacağız diye bir şey yok, kurallar dahilinde ne gerekiyorsa onu yapıyoruz.
Bununla paralel olarak bazen keyfi yönde abartılı isteklerde gelmiyor değil.

Konuda varsa bir sorun moderatöre şöyle yap böyle yap demek yerine mesajı şikayet edin, gerekirse bölümün modları ve süper modlar olarak ilgileniyoruz.

Olayıda kişiselleştirmeye gerek yok. Son günlerde yapılan en büyük yanlışlardan bu. Hiç bir modun hiç bir üyeyle problemi olamaz, aynı şekilde üyelerimizde modlarla kişisel problemleri olmaması gerekir.

Cedriic raporlanacak bir durum varsa raporlarsın, yoksa özel mesaj ile ilet bana durumu.

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bölüm modu ile ilgili bir şikayetiniz varsa spor konusundaki http://forum.shiftdelete.net/spor/29589-bolum-moderatoru-hakkinda-gorus-oneri-ve-sikayetler.html kısmında belirtmeniz daha faydalı olur.

Ayrıca biz her söyleneni yapacağız diye bir şey yok, kurallar dahilinde ne gerekiyorsa onu yapıyoruz.
Bununla paralel olarak bazen keyfi yönde abartılı isteklerde gelmiyor değil.

Konuda varsa bir sorun moderatöre şöyle yap böyle yap demek yerine mesajı şikayet edin, gerekirse bölümün modları ve süper modlar olarak ilgileniyoruz.

Olayıda kişiselleştirmeye gerek yok. Son günlerde yapılan en büyük yanlışlardan bu. Hiç bir modun hiç bir üyeyle problemi olamaz, aynı şekilde üyelerimizde modlarla kişisel problemleri olmaması gerekir.

Cedriic raporlanacak bir durum varsa raporlarsın, yoksa özel mesaj ile ilet bana durumu.

İleteceğim Emin Ol Abi..

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
SDN daha öncedende takip ettiğim bir forum ve bir haber sitesiydi. Bende SDN için bir miktarda olsa katkıda bulunmak istedim ve Moderatör seçildim.Mod.Adayıyken pek ilgilenemedim sınıfta kalma durumları falan ama bütün yaz birlikteyiiz bana bu görevi verdikleri için yönetici abilerimi teşekkürlerimi sunarım, saygılarımla . :)

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Moderatörlük rütbesine geçebilen arkadaşlara tebrikler :)

Özel sebeplerden ötürü ilgilenemedim :) Bundan sonra MacOS X bölümüne katkıya başlayacağım Allah'ın izni ile :)

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tebrikler beyler en çok @deatmania hocamın moderatör olmasına sevindim hak etti başarılar hocam :)

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Moderatörlük rütbesine geçebilen arkadaşlara tebrikler :)

Özel sebeplerden ötürü ilgilenemedim :) Bundan sonra MacOS X bölümüne katkıya başlayacağım Allah'ın izni ile :)

Hocam en kısa zamanda koyu yeşil olmanı bekliyoruz takım sensiz olmaz :) Çıtır Modlar Team:D

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Çıtır Modlar Team:D

Bu ne güzel tanım :D

Bana bunu anımsattı bir an
cici+kizlar.jpg

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
ve ön yargı ölür ...önyargım içimdeydi ama öldüğünü [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] nında bilmesine isterim :)

Hayırlı uğurlu olsun hepimize...

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Ön yargınıza saygı duyuyorum. :)

Not: İyi veya kötü olduğunu da bilmiyorum.

ne iyi nede kötü önyargı sadece zamana bırakırsınya bazen pişman olacağını bilmeden öyle birşey ama olsun buda bir kazançtı benim için ... nerden ne kaparsak kârdır bizee

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Hayırlı olsun görevinizde başarılar arkadaşlar..

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Hadi daha nice başarılara arkadaşlar :) Tebrikler.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Aramıza hoşgeldiniz bakalım :) [MENTION=47620]spybot[/MENTION] çıtır modlar iyiymiş :D