[ÖNERİ] İnternet Sağlayıcımı Değiştiricem

Armağan UYSAL

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar merhaba,

Ben aktif TTNET kullanıcısıyım yaklaşık 7 8 senedir kullanan birisiyim ama artık Avea ile birleşmelerinden sonra inanılmaz derecede kalite düşüşü yaşadılar (zaten çok değildi oda gitti). Şubat 17'sinde taahhüdüm bitecek. Dolayısı ile yeni bir internet sağlayıcısı arayışındayım. Kocaeli/Körfez'de ikamet eden biriyim ve 16mbit'e kadar destekleyen ADSL bir hat var bulunduğum yerde.

Yeni bir sağlayıcı aradığım için firmalar hakkındaki olumlu/olumsuz önerilerinize tamamen açığım.

TTNET'ten neden ayrıldığıma dair kısa bir bilgi vericem; yazın yazlığımıza gittik ve neti oraya taşıtmak istedim. 3 ayda bir interneti taşımadılar. Yalova ttnet il müdürlüğüne gittim sorun bizlik değil dediler, Kocaeli'dekine gittim bizlik değil dediler, müşteri hizmetlerini aradım bizlik değil dediler. 3 ay boyunca beni çıldırttılar. Bu kadar kalitesizleşme politikasını hiçbir firmada görmedim duymadım.

Şimdiden teşekkürler

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
ne yazıkki hangi firmaya geçersen geç sorun yaşıycaksın Türk Telekomda bu tarz bi sorun yaşadın şimdi başka firmaya geçsen hız ve belkide kesinti sorunları yaşıycaksın çünkü altyapı Türk Telekomun olduğu için sana hizmeti vericek olan gene onlar diğer firma sadece aracı olıcak ben önceden süperonline kullanırken türlü türlü sorunlar yaşamıştım kesinti sorunlarıyla ilgili gelen Türk Telekom çalışanı Türk Telekoma geçersen hız gene iyi olmasada hiç değilse bu sorunları yaşamazsın Türk Telekom başka firmaların müşterilerine alabilecekleri tam performansla hizmet vermiyo demişti bu bölgede sorunsuz hizmet vermek için anca fiber altyapı döşenmesi gerektini oda şuan biraz ilerdeki sokağa falan döşediklerini söylemişti ben Türksat'ın bu bölgede fiber hizmet verdiğini öğrenince Türksat'a geçtim olay üzerinden 1 sene geçti Türk Telekom kim bilir ne zaman döşiycek yani diyceğim şey ne yazıkki Türk Telekoma mahkumsun