Önerebileceğiniz İdeal Kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Merhabalar. Başlıkta da gördüğünüz gibi benim için ideal kulaklık arıyorum. Öncelikle bu kulaklığı evde televizyon izlerken kullanacağım ve kablolu mu, kablosuz mu kulaklık almalıyım? bilmiyorum. Kablosuz (xiaomi redmi airdots düşünmüştüm) alsam ikide bir şarja takma sıkıntımın olacağını düşünüyorum; aynı zamanda yoğun kullanacağım için uzun süre götürmeyeceğini düşünüyorum.
Uzun ömürlü kullanabileceğim bir marka model varsa cevap verirseniz sevinirim.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhabalar. Başlıkta da gördüğünüz gibi benim için ideal kulaklık arıyorum. Öncelikle bu kulaklığı evde televizyon izlerken kullanacağım ve kablolu mu, kablosuz mu kulaklık almalıyım? bilmiyorum. Kablosuz (xiaomi redmi airdots düşünmüştüm) alsam ikide bir şarja takma sıkıntımın olacağını düşünüyorum; aynı zamanda yoğun kullanacağım için uzun süre götürmeyeceğini düşünüyorum.
Uzun ömürlü kullanabileceğim bir marka model varsa cevap verirseniz sevinirim.
Bütçeniz nedir?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
QCY T5 bakabilirsiniz.

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
QCY T5 bakabilirsiniz.

Peki bu cihaz televizyon için uygun mu? Uzun süre kullanmayı düşünüyorum.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
İyi günler.
QCY T5 ve Realme Buds Q düşünebilirsiniz.
İki kulaklığı da kullandım.

QCY T5 deneyimlerimi paylaştığım konu:

Realme Buds Q adlı kulaklığı 4 gündür kullanıyorum ve fiyatına göre mükemmel bir ses kalitesine sahip olduğunu belirtebilirim. 19 Ocak 2021 veya 20 Ocak 2021 tarihinde deneyimimi paylaşmayı düşünüyorum.

Mair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
O bütçe için 80 ile 120 arasında değişen fiyatlı QKZ Vk4 öneririm.

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
O bütçe için 80 ile 120 arasında değişen fiyatlı QKZ Vk4 öneririm.
bu tür kulakiçiler sadece telefon cevaplamak için uygun değil mi? yani ben bunu bir iki sefer değil, her zaman kullanacam. film ve dizi izlemek için alıyorum zaten; bataryalarının hızlıca zayıflayacağını düşünüyorum.

Mair

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bu tür kulakiçiler sadece telefon cevaplamak için uygun değil mi? yani ben bunu bir iki sefer değil, her zaman kullanacam. film ve dizi izlemek için alıyorum zaten; bataryalarının hızlıca zayıflayacağını düşünüyorum.
Kablosuna göre telefon da cevaplatır, müzik dinletir, oyun oynatır herşey yapılır.