Oneplus 8T Pro'nun bu yıl içinde gelmeyeceği resmiyet kazandı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6,381

Oneplus 8T Pro'nun bu yıl gelmeyeceği, şirket CEO'su nun yaptığı bir paylaşım ile resmiyet kazandı.

Bence 8T Pro, geçen seneki T serisi gibi bir şey olmamalı, geçen ene 7T ve 7T Pro vardı. 7T ile 7T Pro alakasız idi. 7T çok da başarılı değildi, 7T Pro ve 7 pro arasında da çok fark yoktu ama fiyat farkı biraz vardı. Bu sene bence ya T serisi başarılı olmalı ya da fiyat konusunda sürpriz yapmalı.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Gelsede kaç kişi alacak ki =? Rahat 10-12 bin TL olacak. Onu alacağıma Iphone 11 pro alırım diyecek herkes. Donanıma veya tipine bakmayacak ki...

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Oneplus 8T Pro'nun bu yıl gelmeyeceği, şirket CEO'su nun yaptığı bir paylaşım ile resmiyet kazandı.

Bence 8T Pro, geçen seneki T serisi gibi bir şey olmamalı, geçen ene 7T ve 7T Pro vardı. 7T ile 7T Pro alakasız idi. 7T çok da başarılı değildi, 7T Pro ve 7 pro arasında da çok fark yoktu ama fiyat farkı biraz vardı. Bu sene bence ya T serisi başarılı olmalı ya da fiyat konusunda sürpriz yapmalı.
gelse ne olur gelmese ne olur sanki alabilecez vergilerle birlikte İPhone kadar pahalı oluyor bu da almamızı imkansız hale getiriyor

OnePlus'ta düz seriden çok ben T serisini seviyorum benim asıl favori serim T serisi
edit: benim telefonun sonunda T var :D

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Gelsede kaç kişi alacak ki =? Rahat 10-12 bin TL olacak. Onu alacağıma Iphone 11 pro alırım diyecek herkes. Donanıma veya tipine bakmayacak ki...
Bizim milletimiz arkadaki elma logosuna bakar çentik umurunda bile değil ki ?

Reaksiyon puanı
6,381
Bizim milletimiz arkadaki elma logosuna bakar çentik umurunda bile değil ki ?
Bir üyenin şunu dediğini hatırladım:

"Se 2020 hafif ve küçük olduğu için çerçevelerini hissetmezsin"

Adam böyle demişti. Ekran başında güldüm harbiden.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059

Adam doğru söylemiş :p Şu çerçeveler hissedilir mi abi... Sonuçta Iphone ve sadece 5000-5500 TL bandında BEDAVA resmen.

1602432532166.png

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Bende senin yorumlarına gülüyorum.???Bu forumda Note 20 ultrada 4K 60 fps de bütün lenslerin kullanıldığını senden başka iddaa eden olmadı.S10 lite ın ekran kalitesine senden başka çöp muamelesi yapan olmadı.Oneplus 7t nin kamerasının S10 lite dan iyi olduğunu iddaa edip kendini rezil eden başka biri bu forumda olmadı.İnsanlara Samsung amiral gemisi almayın diyorsun ama Oppo ve Oneplus önermesini biliyorsun.Oneplus ve Opponun ikinci eli süper dimi.??????Se 2020 de çerçeve yok demedim.Cihazı severek kullanan bir insan o çerçevelere takılmaz dedim.Anlatmak istediğim buydu.Sende bunu anlayacak potansiyel olmadığı için böyle yorum yapmana şaşırmamak lazım.Sen sallayarak yorum yapıp kendini rezil etmeye devam et.???
Adam doğru söylemiş :p Şu çerçeveler hissedilir mi abi... Sonuçta Iphone ve sadece 5000-5500 TL bandında BEDAVA resmen.

Ekli dosyayı görüntüle 119298
Dedi S10 plus avukatı.?????? iki yaşına merdiven dayayan,çöp Exynos 9820 li cihazı savunan birine sadece Güler geçerim.O beğenmediğin cihaz 5 yıl performans konusunda kullanıcıyı üzmez.O beğenmediğin cihaz sosyal medyada en iyi kaliteyi sunuyor.Senin o çok bayıldığın S10 plus la en kral videoyu Çek at instagram storiese sonra konuş.Apple sana 5000 TL ye en iyi işlemci,en iyi video performansını sunuyor hala saçma sapan yorum yapıyorsun.Şimdi dersin işlemciye bu kadar takılma?????? Sen paran olduğunda S20 Fe al Exynos 990 la mutlu Mesut yaşa.??????

Son düzenleme: