Bu konuyu okuyanlar

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380

OnePlus 8 serisinin tanıtım tarihi, OnePlus resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu.

İşte OnePlus 8 serisinin tanıtım tarihi:
OnePlus 8 serisi tanıtım etkinliği, 14 Nisan 2020 tarihinde Türkiye saati ile 18:00'da OnePlus'ın internet sitesinde başlayacak.

OnePlus'ın resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan tweet:

Son düzenleme:

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Keşke Oneplus'ın biran önce Türkiye lansmanı yapılsa da resmi olarak satışa başlasalar. Yurdum insanı da kaliteli bir seçeneğe daha sahip olsa.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Keşke Oneplus'ın biran önce Türkiye lansmanı yapılsa da resmi olarak satışa başlasalar. Yurdum insanı da kaliteli bir seçeneğe daha sahip olsa.

Gelmese daha iyi olur, geldikleri zaman hem fiyatlar uçacak hem de kayıtlı cihazlar azalacak gibi:(

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Gelirse yine alamayız ki o yüzden gelmesinin bir anlamı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelmese daha iyi olur, geldikleri zaman hem fiyatlar uçacak hem de kayıtlı cihazlar azalacak gibi:(
o yüzden gelmesinin bir anlamı yok gelirse düz modellerin 2000-2500 t modellerin 2500-3000 pro modellerin ise 4000 ve üzeri olması gerek yani eğer bu şekilde bir fiyat politikası uygularsa Türkiye'de tutunur öbür türlü Oppo gibi olur

oneplus-8-serisinin-teknik-ozellikleri-sizdirildi.jpg

OnePlus 8 serisinin tanıtım tarihi, OnePlus resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu.

İşte OnePlus 8 serisinin tanıtım tarihi:
OnePlus 8 serisi tanıtım etkinliği, 14 Nisan 2020 tarihinde Türkiye saati ile 18:00'da OnePlus'ın internet sitesinde başlayacak.

OnePlus'ın resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan tweet:

tesadüfe bak 14 nisan'da Realme 6 serisi ülkemizde tanıtılacak eğer pro modeli 3000'den gelirse babayı alır

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
OnePlus Samsung ve Apple kalitesinde cihazlar üretiyor. Eğer gelirse Türkiye'de garantili OnePlus satışı ve resmi muhattap olur. Fiyatını da beğenen alır beğenmeyen almaz elbet. Gelmesin demenin mantığını anlamıyorum. Ucuz almak isteyen gider yurt dışına gene alır, OnePlus in Türkiye'de olması yurt dışından ucuza gelen telefonlar için de servis ve yedek parça imkanı sağlar. Resmi olarak firmanın Türkiye'de olması özetle herkesin işine gelir.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Gelsinler artık Türkiye'ye adam akıllı Android cihaz görelim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
OnePlus Samsung ve Apple kalitesinde cihazlar üretiyor. Eğer gelirse Türkiye'de garantili OnePlus satışı ve resmi muhattap olur. Fiyatını da beğenen alır beğenmeyen almaz elbet. Gelmesin demenin mantığını anlamıyorum. Ucuz almak isteyen gider yurt dışına gene alır, OnePlus in Türkiye'de olması yurt dışından ucuza gelen telefonlar için de servis ve yedek parça imkanı sağlar. Resmi olarak firmanın Türkiye'de olması özetle herkesin işine gelir.
gelirse güzel olur bende gelmesini çok isterim ama fiyatları garantisiz fiyatlarından daha tuzlu olur dediğim fiyat politikasını uygularsa herkes alabilir sadece zenginler almasın
ben telefonu beğenen fiyatını beğenmeyen kesimdenim bu arada benim favori markalarım Xiaomi OnePlus ve Realme'dir OnePlus kullanmayı daha çok istiyorum

Gelsinler artık Türkiye'ye adam akıllı Android cihaz görelim.
bende gelmesini isterim de fiyat yüzünden yine alamayacaz

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
iPhone Samsung 8-10k ya satililirken 3-4k fiyatlar bence Türkiye için makul malum çok yüksek oranda vergi var.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
iPhone Samsung 8-10k ya satililirken 3-4k fiyatlar bence Türkiye için makul malum çok yüksek oranda vergi var.
düz modellerin 2000-2500 t modellerin 2500-3000 pro modellerin ise 4000 ve üzeri olması gerek yani eğer bu şekilde bir fiyat politikası uygularsa Türkiye'de tutunur böylece herkes alabilir neden amiral gemileri sadece zenginler alsın ki orta gelirliler de OnePlus'tan nasiplenir

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Kur patladığı için verdiğiniz tüm rakamlara +1000 eklemek gerek. Maaalesef diğer firmaların da o fiyatlara telefon sattığını göremeyecegiz artik.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kur patladığı için verdiğiniz tüm rakamlara +1000 eklemek gerek. Maaalesef diğer firmaların da o fiyatlara telefon sattığını göremeyecegiz artik.
dediğim fiyat aralıklarında olması için dolar kurunun 3 veya 4 olması gerekiyor değil mi ?
Şuanki kurdan bende memnun değilim 7'ye yaklaştı 5-6 binleri normal ve uygun demeye başladık bana bu çok anormal geliyor

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
gelirse güzel olur bende gelmesini çok isterim ama fiyatları garantisiz fiyatlarından daha tuzlu olur dediğim fiyat politikasını uygularsa herkes alabilir sadece zenginler almasın
ben telefonu beğenen fiyatını beğenmeyen kesimdenim bu arada benim favori markalarım Xiaomi OnePlus ve Realme'dir OnePlus kullanmayı daha çok istiyorum

bende gelmesini isterim de fiyat yüzünden yine alamayacaz
samsung ucuz mu satıyor?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Telefoncular ne zaman getiriyor (kaçak veya kayıtsız getirenler, resmi girerse fiyatlar tavan yapar) onu da söylerseniz, tanıtım tarihi önemli değil.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Samsung sektörde ilk baştan beri önemli bir yer edindi ve millete Android'i öğretti. Ancak artık kaliteli alternatifler var ve bu nedenle fiyatları aşağı çekmek zorundalar yoksa rekabet hergün arttığı için kan kaybederler.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Samsung sektörde ilk baştan beri önemli bir yer edindi ve millete Android'i öğretti. Ancak artık kaliteli alternatifler var ve bu nedenle fiyatları aşağı çekmek zorundalar yoksa rekabet hergün arttığı için kan kaybederler.
Xiaomi OnePlus ve Realme varken ben Samsung kullanmam Huawei desen Google servisleri olmayan telefonu kimse kullanmaz Oppo desen fiyat politikasından kaybediyor Apple desen tam bir soyguncu

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
keşke kalite konusunda da yarışabilse de fiyatına değse
Samsung güncelleme konusunda çok şerefsiz bir firma kalite konusunda Apple ile yarışması için 40 fırın ekmek yemesi gerek her şey donanım ve tasarım değil yazılım ve video kalitesi olarak kimse Apple'ı geçemiyor

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Samsung güncelleme konusunda çok şerefsiz bir firma kalite konusunda Apple ile yarışması için 40 fırın ekmek yemesi gerek her şey donanım ve tasarım değil yazılım ve video kalitesi olarak kimse Apple'ı geçemiyor
Android sanallaştırma kullanıyor Apple donanımı da yazılımı da kendisi geliştiriyor. Bu nedenle daha stabil donanım ve yazılım geliştirme imkanı var. Ancak Androidin gelişim hızı ile IOS'un gelişim hızını karşılaştırdığımızda artık Androidin öne geçtiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Etrafımda daha önce IOS kullanıp da androide geçtiğine sevinen kişiler var. Bende şahsen Apple'ın lutfeden tavrını hiç sevmiyorum, tomarla para ödüyorsunuz ancak cihazda herhangi bir işlem yapabilmek için Appledan izin almanız gerekiyor.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Android sanallaştırma kullanıyor Apple donanımı da yazılımı da kendisi geliştiriyor. Bu nedenle daha stabil donanım ve yazılım geliştirme imkanı var. Ancak Androidin gelişim hızı ile IOS'un gelişim hızını karşılaştırdığımızda artık Androidin öne geçtiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Etrafımda daha önce IOS kullanıp da androide geçtiğine sevinen kişiler var. Bende şahsen Apple'ın lutfeden tavrını hiç sevmiyorum, tomarla para ödüyorsunuz ancak cihazda herhangi bir işlem yapabilmek için Appledan izin almanız gerekiyor.
Valla ben İPhone 5s'i babama sırf IOS için aldırdım 5 sene iyi gitti ama artık ne tasarımları ne de işletim sistemi gram ilgimi çekmiyor Android daha çok ilgimi çekiyor özellikle Lolipop ve Marshmallow sürümlerinden sonra Android baya bir yol kat etti nereden baksan 5-6 senede baya bir gelişim sağladı A7 2015'te uygulama durduruldu hatası alıyorum ama Mİ9T'de almadım bu bir gelişme şu Google marketine bir çekidüzen verse çöp uygulamalarını temizlese efsane olacak

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bende IOS'tan Android'e geçtiğime sevinen kesimden biriyim eskiden Android'e karşı önyargılıydım hatta hiç sevmiyordum bile ama Android Pie'ı görünce bende geçsem iyi olur dedim