OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro Türkiye Garantili Satışta!

Bu konuyu okuyanlar

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Vergilerle olacak olan fiyat buydu belliydi ?

Reaksiyon puanı
6,381
Fiyatlar aşırı pahallı. Gerçekten aşırı pahallı. Oneplus en iyi F/P android cihazdı. Ve en iyi android cihazdı. Şimdi bir anlamı kalmadı. Sahibinden'den bakmaya devam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mclaren edition alırım daha iyi, 12-256 versiyonunu. Bu bir de 8-256 ve 9000 tl (7t pro). Gereksiz pahallı.

Reaksiyon puanı
6,381
OnePlus Türkiye diyor
Galiba ithalatçı garantili, sadece Oneplus Türkiye garantili diyerek fiyatı çok fazla arttırmaya çalışıyor. Fırsatçılık bir nevi. Ki zaten Oneplus Türkiye'ye gelseydi herkes videosunu çekerdi. SDN, HWP, Donanım Haber herkes videosunu çekerdi.

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Konu dışı, Oppo SuperVooc hızlı şarj cihazları Oneplus ile uyumlu bendeki liteon üretimi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
OnePlus Türkiye diyor
Oneplus türkiyede etkinliğimiz yok diyor. OnePlus Türkiye sitesi de açılmadı.
Konu dışı, Oppo SuperVooc hızlı şarj cihazları Oneplus ile uyumlu bendeki liteon üretimi.
Link var mı? Bana kablo lazım aslında. Adaptör de olur. Hem Warp hem dash.

Galiba ithalatçı garantili, sadece Oneplus Türkiye garantili diyerek fiyatı çok fazla arttırmaya çalışıyor. Fırsatçılık bir nevi. Ki zaten Oneplus Türkiye'ye gelseydi herkes videosunu çekerdi. SDN, HWP, Donanım Haber herkes videosunu çekerdi.
Fiyat 7t için normal. Abartma falan yok. 400 usd se 5200 TL. Vergi yükü yüzde yüz dolar 7 TL. Ne bekliyorsunuz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yurt dışında S20 veya Mi 10'a kıyasla daha ucuz 7T Pro. Ona rağmen daha pahalı gelmiş. Mi 10 almak yerine gidip 7T Pro almam açıkçası o fiyattan. Tamam dolar kuru yüksek zaten de, ilk defa giriş yaptığın ve pek tanınmadığın bir pazara direkt bu fiyatlardan girmek saçma olmuş. Hadi 7T neyse de, 7T Pro çok abartı olmuş.
7t normal 7t pro pahalı. Bütün xioami tayfası tanıyor OnePlusu. Mi9 alacak herkes 7t alır.

OnePlus 7T için 6K verilmez, ederi en fazla 4.5K, hadi maksimum 5K olmalı. 6K çok gereksiz derece de pahalı.
Hangi cihaz var rakibi 6k verilmeyecek?
S10 Lite satılıyor 4500e. 5000e P30 garabeti satılıyor. Bu cihaz en aşağı S10, S10 Plus eş değeri.

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru

Yalnız micro usb çıkıyor yazmış ben aldığım da type c vardı. Hızlı şarj da kablo kalktesi kesinlikle fark ediyor.
---------
Doğru diyorsun da psikolojik sınırların üzerinde insanlar haklı gibi.Oneplus kullanan kolay kolay samsung ve benzerlerine dönemez özel sebebi yoksa Facebook üzerinden imeili satanlar var, şimdilik 5t ye devam. Oneplus 8 de kablosuz şarj olsaydı geçiş yapardım sadece pro da. Pro da hem kavisli hem de 200gr.Sevmedim. OP Türkiye Bu yüksek fiyatlarla iyi imaj sergilemesi zor fakat eski modelleri eritmek için kendileri için fırsat.
Biri de kablo type c değil demiş ilginç
Kablo lazım bana Şuan sadece dash lazım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Orjinal Oneplus şarj cihazları üreten firma( eskiden cd-dvd rom üretirdi) , bana gelen de liteon ve orjinal bence. Nette oneplus şarj cihazları özellikle aliexpress bangood sahte.
Oneplus un aksesuarları kanser ediyor insanı. Şu yukarıdakini alayım. Bu liteon adı ile geçen kablo ben türkiyede göremedim illa yurt dışından mı alıcaz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam sen linkteki ürünü al hatta sor yanında type c varmi yeterli.
Bende bir kac ad. type c kablo var.
Orjinal şarj cihazımda da
oppo nun sarjında da hızlı şarj çalışmıyor.
Kablo seçiyor onu demek istedim.
Bana gelen üründe bir sorunla karşılaşmadım. 4 A büyük değer sanırım ondan oluyor.
Kablo seçtiğini biliyorum. Ven zamanında orjinal dadhı kaybettim Hbden 29 tlye çakma case 4u marksa heyetinde OnePlus yazan kablo aldım. Dash ediyordu 1.5 senedir. Kablo çok yıprandı. Şimdi aynı kablo 80 TL ve benim aldığım Kabloyu değil daha dandik bir Kabloyu gönderiyorlarmış. Onda da dash yok.

Şimdi bunu alıcam ama adaptör sapa sağlam o yüzden yanaşamıyorum. Farklı farklı kablolar var onları deneyeyim diyorum evde onepluslardan başka type c cihaz yok tabiri caizse bir nevi çöpe gidecek. Gittiği kadar gitsin artık.

Reaksiyon puanı
892
üzerine biraz daha koyar 11 alırsın çok daha mantıklı.son model en azından.8i çıkmışken 7si anca geliyor.
oneplusı bekleyen biri olarak hayal kırıklığına uğradım.