OnePlus Oneplus 7T ve 7T Pro (McLaren Edition) Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Murat Burç

Guru
Yasaklı
Yok. Demek istediğim o zamandan sonra diğer cihazlara da 90fps seçenekli gelecek,Oneplus’a özel olmaktan çıkacak
Şimdi bir yerden okudum öyleymiş.

Kfmark yükledim denedim 90 fps olduğu bariz fakat sayaç 90ı göstermiyor. Keza game bench de başkalarında öyle. Anlamadım ben bu işi. Androidde düzgün bir fps sayacı yok üreticiler koymadıysa.

TheTruthHurts

Profesör
Şimdi bir yerden okudum öyleymiş.

Kfmark yükledim denedim 90 fps olduğu bariz fakat sayaç 90ı göstermiyor. Keza game bench de başkalarında öyle. Anlamadım ben bu işi. Androidde düzgün bir fps sayacı yok üreticiler koymadıysa.
Evet,üreticinin sayacı hariç fps değerini görmek içi gamebench gibi programlardan başka bir seçenek yok. 90’ı göstermiyor derken? Grafik 25-50-75-100 diye mi gösteriyor?

Murat Burç

Guru
Yasaklı
Evet,üreticinin sayacı hariç fps değerini görmek içi gamebench gibi programlardan başka bir seçenek yok. 90’ı göstermiyor derken? Grafik 25-50-75-100 diye mi gösteriyor?
Kfmark yükledim. Fps sayacı 60a kilitli. Oyun bariz 90 fps çalışıyor ama 90 fps göstermiyor. Ama düşük ayarlara alırsın (fps ayarları) 20ye 30e düştüğünü doğru ölçüyor. 60 üstünü ölmüyor.

TheTruthHurts

Profesör
Desteklemiyor. 8 ailesi düşük ayarlarda 90, ipad pro a12z, a12x orta 120 fps. Başka cihaz yok.
Pubg desteği global getiriyor.
İşte oyun bu yenileme hızını destekliyor ama tüm kabiliyetli cihazları desteklemiyor.

Yakında fortnite ve pubg’yi yeni Razer,ZTE Red magic,Huawei,Samsung serisi gibi cihazlar 90/120fps’te oynatır. Geliştiricilerin cihaza göre konfigürasyonu ayarlaması lazım.

Murat Burç

Guru
Yasaklı
İyi olmuş,hak etmiş te. 855+ ile düz 865 arası devasa bir fark yok.
865'de var mıydı epic 60 fps?

Felaket ısınıyor. 7T Pro ve 7 Pro bu kadar ısınmıyor. Onlarda çok iyi bir soğutma bloğğu var. 7Tde yok gibi birşey hatta yok. ,

7 ve 7T'ye atılan çooooooooooooooooooook büyük bir kazık. Oyun oynayacaklar asla bulaşmasın direk uçarak Poco F2 Pro alınır.

TheTruthHurts

Profesör
865'de var mıydı epic 60 fps?

Felaket ısınıyor. 7T Pro ve 7 Pro bu kadar ısınmıyor. Onlarda çok iyi bir soğutma bloğğu var. 7Tde yok gibi birşey hatta yok. ,

7 ve 7T'ye atılan çooooooooooooooooooook büyük bir kazık. Oyun oynayacaklar asla bulaşmasın direk uçarak Poco F2 Pro alınır.
Evet 865’lerde de var.

Epikte 60fps işlemciyi iyice zorlayacak. Çok ısınması normal. Göz kamaştırmasını ben de isterim ama fortnite rekabetçi bir oyun olduğu için düşük ayarda 90fps gibi bir seçenek daha mantıklı.

Murat Burç

Guru
Yasaklı
Evet 865’lerde de var.

Epikte 60fps işlemciyi iyice zorlayacak. Çok ısınması normal. Göz kamaştırmasını ben de isterim ama fortnite rekabetçi bir oyun olduğu için düşük ayarda 90fps gibi bir seçenek daha mantıklı.
Pubgde de ısınıyor. Oyunlarda da ısınıyor.

OnePlus 7, 7T'yi doğramış doğramış.
Ben böyle bir cihazı kimseye öneremem. Tamam zerre thrtole yemyor ama bu ısı hayra alamet değil. Oyun oynayacak adamın mutlaka Poco F2 Pro alması gerekiyor.

Ulan oneplus 5tde kameradan gol attın 7tde ısınmadan. daha da oneeplus almam.

Son mesajlar