OnePlus 7T fiyat ve performans olarak nasıl bir cihaz?

Bu konuyu okuyanlar

akdmr.fth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Oneplus 7t cihaz almayı düşünüyorum. Fiyat 5499TL fiyat performans olarak nasıl bir cihaz.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Oneplus 7t cihaz almayı düşünüyorum. Fiyat 5499TL fiyat performans olarak nasıl bir cihaz.
Performans konusunda çok başarılı bir cihaz.Uzun yıllar kafan rahat kullanırsın.One plus 7t dışında S10,S10 lite,P30 gibi cihazlarada bakabilirsin.

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Hocam OnePlus Android'in Apple'ıdır. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hem uzun süre kullanılabilen hem de yüksek performans sunan bir cihaz.

akdmr.fth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Performans konusunda çok başarılı bir cihaz.Uzun yıllar kafan rahat kullanırsın.One plus 7t dışında S10,S10 lite,P30 gibi cihazlarada bakabilirsin.
Oneplus 7t hem işlemci hem kamera performansı olarak diğer cihazlardan bir tık daha önde gibi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bencede kesinlikle alınır. O fiyat bandında rakipsiz heralde. Üstte arkadaşın verdiği alternatifler hem daha eski nesil ve hemde donanım olarak 7T'nin arkasında cihazlar.

Tek başına tasarımı bile yeter Oneplus 7T'nin.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Alınabilir bir cihaz.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bütce sıkıntım olmasaydı alacağım Android cihaz olurdu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam OnePlus Android'in Apple'ıdır. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hem uzun süre kullanılabilen hem de yüksek performans sunan bir cihaz.
O tabir aslında Oppo'nun hocam
Oppo Android'in Apple'ıdır tasarım ve fiyat politikası olarak Apple'a çok benziyor OnePlus sadece yazılımsal olarak Apple'a benziyor

Reaksiyon puanı
6,381
Alınır. Öneririm.

Kamerası çok başarılı, performansı "müq", tasarımı bence çok hoş, kutu içeriği zaten var, ekranı çok iyi, hissiyatı çok premium.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
F/p düzeyi iyi. 855+,şu anlık androiddeki en iyi 2. işlemci oluyor.

Bütçeyi biraz kısmak istiyorsan S10 Lite ta alabilirsin. O da düz 855 kullanıyor.

akdmr.fth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
F/p düzeyi iyi. 855+,şu anlık androiddeki en iyi 2. işlemci oluyor.

Bütçeyi biraz kısmak istiyorsan S10 Lite ta alabilirsin. O da düz 855 kullanıyor.
s10 lite işlemci olarak çok güzel fakat kamerası sınıfta kalıyor telephoto lensi yok kamerası iyi olsun diyenler uzak dursun diye okumuştum o yüzden düşünmemiştim.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
s10 lite işlemci olarak çok güzel fakat kamerası sınıfta kalıyor telephoto lensi yok kamerası iyi olsun diyenler uzak dursun diye okumuştum o yüzden düşünmemiştim.
Kamerayı çok önemsediğini görmemiştim. O zaman evet,7t iyi bir seçim olur.

Hem f/p’ta,hem de kamerada

M

Murat Burç

SDN Okuru
7T kullanıyorum 6500e S20 alırdım. Poco F2 Pro'da olur.

Oneplus arayüzü kadar işlevsiz, kamera arayüzü kadar yeteneksiz kepaze bir arayüz yok.

Poco F2 Proyu bilmem ama S20 zorlanabiliyorsa mutlaka S20 alınır mutlaka.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kardeş karar vermiştim kafamı karıştırdın. :) mi note 10 alacaktım fiyatı ani yükselinde oneplus 7t yi düşündüm. 5500 TL nin üzerine çıkmak da istemiyorum. 5000 TL civarında önerebileceğin cihaz varmı.
Ben bu cihazı alırken Mi Note 10mu OnePlus 7tmi dyie sorduğumda istisnasız herkes 7t dedi. İkisini de garantisiz almıştım.

Ben kendi adıma konuşuyorum pyun da oynayan biri değilim çok fazla. S20ye zorlardım ama oyun konusunda S20lerin exynosu iyi değil. İleride düzelir mi bilemem. Pubgde stabil ama düşük fps veriyor diyenler var.

7t alınmaz demiyorum ama çok amatör eksikleri var. Mesela stok kamera harici mikrofon desteklemiyor. 3. Parti kamera uygulaması(örnek Google camera) gerekiyor.

Bundan önce 5t kullanıyordum. Bence 5t zamanı oxygen os daha stabildi ama bu cihaz da stabil. İlla çıkmam diyorsan alabilirsin.

Bir de piline bakıp da bununla dağları deviririm deme.

60 hz kullanır pil performansı elde ederim de deme 90hzden asla 60a düşmüyorsun.

Ben abartırım belki alınca muazzam cihaz diyeceksin o da herkese göre değişir.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Öncelikle telefona 3000 TL den fazla para ödemek hiç mantıklı değil.
Teknolojik olarak iyi bir cihaz Onaplus da kaliteli bütçeniz uygunsa alınabilir.