🔥 Öne Çıkan Konular

Soru Oneplus 10 ultra şehir efsanesi mi gerçek mi?

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,585
Oneplus 10 pro sonrası ultra modeli çıkacak diyorlar doğru mu bu?

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,762
Pro versiyonunun neredeyse onlarca incelemesine baktım ve hiç adının hakkını veren bir cihaz olmamış. Belki de Ultra model olacak diyedir. Ama kurucu CEO firmadan ayrılınca ve iyice Oppo’nun yan sanayisi olmaya başladıktan sonra firma bozuldu, işler iyi gitmiyor. O yüzden ben geleceğine çok inanmıyorum.

James Howlett

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,585
Çıkacağını sanmıyorum.Çıksa bile fiyatı 25000 in altında olmaz.Android bir cihaza 25000tl vermek sence mantıklı mı?
Samsung ise düşünülebilir 🤔

Ama genel hatlarıyla telefona 25 bin verilmez, 3 sene önce tertemiz şahin alınıyordu o paraya 👍

İphone 5s i 1500₺ almıştım o zaman 6 serisi daha yeni çıkmıştı, nerden nereye.

20.000₺ benim telefonda kırmızı çizgim öyle diyim almasına alırım ama ödemekle uğraşamam o kadar süre.

Bu arada kredi çektim benim sabit kredi 2023 eylülde bitiyor 4 ayrı banka hepsini kapadım şuan 2023 şubatta bitiyor tüm borç.

14 serisi gelsin düz max ile düşüneyim ama 20k aşar oda o yüzden yalan olur, bana büyük ekran lazım 14 serisi 4 kameralı pro değil 14 ultra olsun yine düz 14 e değişmem öyle diyim.

Ama buradaki en önemli sorun tüm herşeyi iphone a aktaramıyorum programsız aktarma maalesef yok şuanda.

Bide ben şunu sorayım se2020 sattığımda satmadan önce uygulamaları tüm resimleri vs galeriden sildim şuan onları yeni iphone alsam getiremem herhalde, mesela iphone daki whatsapp konuşmasını sildim diyelim onları vs geri getirme şansım var mı galeri vs galeriyi vs tamamen sildim ona eminim

Applemania

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
782
Samsung ise düşünülebilir 🤔

Ama genel hatlarıyla telefona 25 bin verilmez, 3 sene önce tertemiz şahin alınıyordu o paraya 👍

İphone 5s i 1500₺ almıştım o zaman 6 serisi daha yeni çıkmıştı, nerden nereye.

20.000₺ benim telefonda kırmızı çizgim öyle diyim almasına alırım ama ödemekle uğraşamam o kadar süre.

Bu arada kredi çektim benim sabit kredi 2023 eylülde bitiyor 4 ayrı banka hepsini kapadım şuan 2023 şubatta bitiyor tüm borç.

14 serisi gelsin düz max ile düşüneyim ama 20k aşar oda o yüzden yalan olur, bana büyük ekran lazım 14 serisi 4 kameralı pro değil 14 ultra olsun yine düz 14 e değişmem öyle diyim.

Ama buradaki en önemli sorun tüm herşeyi iphone a aktaramıyorum programsız aktarma maalesef yok şuanda.

Bide ben şunu sorayım se2020 sattığımda satmadan önce uygulamaları tüm resimleri vs galeriden sildim şuan onları yeni iphone alsam getiremem herhalde, mesela iphone daki whatsapp konuşmasını sildim diyelim onları vs geri getirme şansım var mı galeri vs galeriyi vs tamamen sildim ona eminim
Yedek almadıysan getiremezsin.