Önemli Gün Takvimi [Ücretsiz Sosyal Medya Tasarımları]

Bu konuyu okuyanlar

davutkmbr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamlar!

Önemli günleri takip edip sosyal medyada paylaşanlar (genelde sosyal medya ajansları) için bir proje hazırladım. Yaklaşan önemli günleri takip edebilir, hatta önemli günlerle ilgili hazırlanmış ücretsiz sosyal medya görsellerini tek tıkla indirebilirsiniz.

Halihazırda tasarım yapan ajanslar/kişiler varsa tasarımlarını sitemizde yayınlayarak hem kendi reklamlarını yapabilir, hem de ziyaretçilere kaliteli tasarımlar sunabilirler. Sitede tasarım yayınlamak isteyenler bana özelden ulaşabilir :)

Sizce kullanışlı mı? Böyle bir şeye ihtiyacınız var mıydı? Nasıl daha iyi olabilir? İnceledikten sonra ne düşündüğünüzü yazarsanız çok sevinirim :)

Türkiye'de Kutlanan Önemli Günler ~ Fead Days

Reaksiyon puanı
150
Kullanışlı ve ihtiyaç var günün anlam ve özetini bilmeden boş geçirmek iyi değil farkındalık yaratmışsın fakat İlber Ortaylı'nın doğum gününe şaşırdım doğrusu.

davutkmbr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kullanışlı ve ihtiyaç var günün anlam ve özetini bilmeden boş geçirmek iyi değil farkındalık yaratmışsın fakat İlber Ortaylı'nın doğum gününe şaşırdım doğrusu.
Teşekkür ederim :)

Sadece resmi tatiller yerine; bilinmesi gereken tanınmış kişilerin doğumları/ölümleri ve ülkemiz adına yaşanan önemli ve hatırlanması gereken günleri de eklemeyi düşünüyorum.

Shoulder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kendi adıma çok faydalı buldum, teşekkür ederim.

Son mesajlar