One x şarj sorununa kesin çözüm :D 2200+1800 = 4000amper batarya ..

Bu konuyu okuyanlar

aertan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Enteresan bir şeye benziyor ama sanırım telefonun boyutunu daha da büyültecek. Tabi şarj performansını dramatik ölçüde arttırırsa kullanılır :D

exoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4000 ampere çıkıyo dramatik nedemek 48 saat gider bunu şarjı :)

brz kalınlaştırır doğru ama değer bence :D

ben sipariş etim gelince resimlerini ve deneyimlerimi paylaşacağım

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
VAlla one x im olsa hiç düşünmez alırdım akıllı telefonlarda şarj büyük problem genelin sorunu varsınn biraz kalınlaşsın umurumda olmazdı :D

19o3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siz bu one x e büyük diyorsunuz :D
ben s3 almaya niyetliyim ama boyutu tedirgin ediyor :S herkez gayet kullanışlı diyor ele tam oturuyor diyor arkadaş bir tek benim mi elim küçük anlayamadım ki :D

exoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi de ebayda sadece USA shipping olur diyo :p

ben almanyada yaşıyorum sipariş verdim kargoyaverildi gösteriyor .

başka bir forumda arkadaş tcden sipariş verdi gene benm verdiğim link ile

ürün uzak doğu büyük ihtimalle heryere kargo gönderiyolar biliyosunuz :)

siz bu one x e büyük diyorsunuz :D
ben s3 almaya niyetliyim ama boyutu tedirgin ediyor :S herkez gayet kullanışlı diyor ele tam oturuyor diyor arkadaş bir tek benim mi elim küçük anlayamadım ki :D

kocaman telefon bunlar üstad eğer büyük telefon sevmiyroum diyosan uzakdur onex ten de s 3 tende ikiside kocaman ..

VAlla one x im olsa hiç düşünmez alırdım akıllı telefonlarda şarj büyük problem genelin sorunu varsınn biraz kalınlaşsın umurumda olmazdı :D

aldım gelince resimlerini mutlaka atıcam :D

one x gene olarak büyük bi telefon hani bu aparatla sağdece brz kalınlaşıcak bence değer :)

iyi de ebayda sadece USA shipping olur diyo :p

Versand nach: Nord- und Südamerika, Europa, Asien, Australien

aşşağıdaki ülkeler haricinde her yere gönderilir diyo açıklamada ;)

Ausgeschlossen: APO/FPO, Mittelamerika und Karibik, Südamerika, Brunei Darussalam, Kambodscha, Hong Kong, Laos , Macau, Taiwan, Vietnam, Afghanistan, Armenien, Bangladesch, Bhutan, China, Georgien, Indien, Kirgistan, Malediven, Mongolei, Nepal, Pakistan, Sri Lanka, Tadschikistan, Turkmenistan, Usbekistan, Bahrain, Iraq, Jordanien, Kuwait, Libanon, Oman, Katar, Vereinigte Arabische Emirate, Jemen, Amerikanisch Samoa, Cook-Inseln, Fidschi-Inseln, Französisch-Polynesien, Guam, Kiribati, Marshall-Inseln, Mikronesien, Nauru, Neukaledonien, Niue, Palau, Papua-Neuguinea, Salomonen (Salomon-Inseln), Tonga, Tuvalu, Vanuatu, Wallis und Futuna-Inseln, West-Samoa, Bermuda, Grönland, Mexiko, Saint Pierre und Miquelon, Albanien, Andorra, Bosnien und Herzegowina, Gibraltar, Guernsey, Island, Jersey, Liechtenstein, Luxemburg, Mazedonien, Moldawien, Monaco, Montenegro, San Marino, Serbien, Svalbard and Jan Mayen, Vatikanstadt (Heiliger Stuhl), Algerien, Angola, Benin, Botswana, Burkina Faso, Burundi, Kamerun, Kapverdische Inseln, Zentralafrikanische Republik, Tschad, Komoren, Demokratische Republik Kongo, Kongo Republik (Brazzaville), Elfenbeinküste, Dschibuti, Ägypten, Äquatorial-Guinea, Eritrea, Äthiopien, Gabun, Gambia, Ghana, Guinea, Guinea-Bissau, Kenia, Lesotho, Liberia, Libya, Madagaskar, Malawi, Mali, Mauretanien, Mauritius, Mayotte, Marokko, Mosambik, Namibia, Niger, Nigeria, Reunion, Ruanda, Saint Helena, Senegal, Seychellen, Sierra Leone, Somalia, Swasiland, Tansania, Togo, Tunesien, Uganda, West-Sahara, Sambia, Zimbabwe

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
türkiye'de yok mu yahu? alman sitelerle uğraşmasam keşke.

exoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türkiye'de yok mu yahu? alman sitelerle uğraşmasam keşke.

Gitti gidiyor a bak ama zannetmiyorum olacağını adamlar ürünü 3 haftada fln teslim ediyorlar gg kullanicilari brz sabırsızdir ;)

can_dostum1979

Asistan
Reaksiyon puanı
2
şarjlı kılıf olarak adlandırabiliriz herhalde . ben almanyada yaşıyorum siparişverdim gelince resimlerini ve deneyimlerimi paylaşacağım forumda

türkiyeden alman isteyen arkadaşlar için de ücretsiz kargo seçeneği ile satış mevcut .

http://www.ebay.de/itm/2200mAh-Exte...CI&otn=3&po=LVI&ps=63&clkid=19180621941887902

kardeş bende temin etmek istiyorum ama nasıl yapacağız bunu?
gittigidiyorda olsa hemen alırdım ama malesef yok.
e-baydan hiç anlamam nasıl temin edeceğiz

exoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gitti gidiyor da yok maesef am aebaya güvenin paypal ile hiçbir sıkıntı çıkmadan alışveriş yapıla bilir

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
sipariş verdim bakalım ne zaman gelecek?

günde 2 kez şarj etmekten sıkıldım usta.

exoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sipariş verdim bakalım ne zaman gelecek?

günde 2 kez şarj etmekten sıkıldım usta.

ürün benim elime ulaştı :) şarjını fulledim yarın sabatan hem telefonu hemde onu alıcam çıkıcam bakalım şarj nekadar gidicek

exoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sabah 10 dan beri 2 saat oyun 2 saat whatsapp ve facebook chat 1 saatte nete gezindim halen telefonun şarjı full kılıfınkide yarısında :D bakalm kaç gün gidicek :)

momento_tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kalınlık durumu nedir ?? Çok rahatsız edici bir durum var mı acaba günlük kullanımda ?? Yada bununla birlikde deri kılıf falan kullanabilme durumu olur mu ??

exoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başka kılıfla kullanımı mümkün olmaz . telefon irileşiyor yani kimseyi andımanın manası yok :D foyolaını yarın akşama çeker koyarımsizde görürsünüz . ben bunu sürekli kulanmaktansa şarj yarının altına indimi kulnamayı tercih ediyorum şahsen . çünkü sürekli telefonu şarj durumunda brakıyor . usbden şarj olur gibi . şarjı fulle arılandımı tak telefonu ay cebine 1 2 saate fulüyo zaten soradevam :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
bu arada ürünü aldım ama kazık yedim. en altta "çin'den geliyor" yazmış eleman. ben de okumadım. satın aldım 3-4 gün geçti nerede dedim, adam çin'den gelecek dedi. lan ben bilmiyor muyum çin'den almayı, sende vardır diye aldık dedim ama yazdım falan filan oraya gibi laflar etti.

o nedenle almayın derim, alacaksanız doğrudan çin'den alın.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
güzel iş valla, 15-20 dolara al 80 liraya sat, parmağını oynatmadan 50 lira cebe indir :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
aynen abi. negatif yorum yazıcam zaten elemana. gerçi bizim okurmuş ama böyle de olmaz ki. hangimiz okuyor küçük yazıları?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
bu arada ürünü aldım ama kazık yedim. en altta "çin'den geliyor" yazmış eleman. ben de okumadım. satın aldım 3-4 gün geçti nerede dedim, adam çin'den gelecek dedi. lan ben bilmiyor muyum çin'den almayı, sende vardır diye aldık dedim ama yazdım falan filan oraya gibi laflar etti.

o nedenle almayın derim, alacaksanız doğrudan çin'den alın.

Usta müsadenle bu mesajına dayanarak forumda ara sıra lan diyebilir miyim?

Son mesajlar