One x şarj sorununa kesin çözüm :D 2200+1800 = 4000amper batarya ..

aertan

Üyecik
Enteresan bir şeye benziyor ama sanırım telefonun boyutunu daha da büyültecek. Tabi şarj performansını dramatik ölçüde arttırırsa kullanılır :D

exoss

Üyecik
4000 ampere çıkıyo dramatik nedemek 48 saat gider bunu şarjı :)

brz kalınlaştırır doğru ama değer bence :D

ben sipariş etim gelince resimlerini ve deneyimlerimi paylaşacağım

neskalii

Profesör
VAlla one x im olsa hiç düşünmez alırdım akıllı telefonlarda şarj büyük problem genelin sorunu varsınn biraz kalınlaşsın umurumda olmazdı :D

exoss

Üyecik
iyi de ebayda sadece USA shipping olur diyo :p

ben almanyada yaşıyorum sipariş verdim kargoyaverildi gösteriyor .

başka bir forumda arkadaş tcden sipariş verdi gene benm verdiğim link ile

ürün uzak doğu büyük ihtimalle heryere kargo gönderiyolar biliyosunuz :)

siz bu one x e büyük diyorsunuz :D
ben s3 almaya niyetliyim ama boyutu tedirgin ediyor :S herkez gayet kullanışlı diyor ele tam oturuyor diyor arkadaş bir tek benim mi elim küçük anlayamadım ki :D

kocaman telefon bunlar üstad eğer büyük telefon sevmiyroum diyosan uzakdur onex ten de s 3 tende ikiside kocaman ..

VAlla one x im olsa hiç düşünmez alırdım akıllı telefonlarda şarj büyük problem genelin sorunu varsınn biraz kalınlaşsın umurumda olmazdı :D

aldım gelince resimlerini mutlaka atıcam :D

one x gene olarak büyük bi telefon hani bu aparatla sağdece brz kalınlaşıcak bence değer :)

iyi de ebayda sadece USA shipping olur diyo :p

Versand nach: Nord- und Südamerika, Europa, Asien, Australien

aşşağıdaki ülkeler haricinde her yere gönderilir diyo açıklamada ;)

Ausgeschlossen: APO/FPO, Mittelamerika und Karibik, Südamerika, Brunei Darussalam, Kambodscha, Hong Kong, Laos , Macau, Taiwan, Vietnam, Afghanistan, Armenien, Bangladesch, Bhutan, China, Georgien, Indien, Kirgistan, Malediven, Mongolei, Nepal, Pakistan, Sri Lanka, Tadschikistan, Turkmenistan, Usbekistan, Bahrain, Iraq, Jordanien, Kuwait, Libanon, Oman, Katar, Vereinigte Arabische Emirate, Jemen, Amerikanisch Samoa, Cook-Inseln, Fidschi-Inseln, Französisch-Polynesien, Guam, Kiribati, Marshall-Inseln, Mikronesien, Nauru, Neukaledonien, Niue, Palau, Papua-Neuguinea, Salomonen (Salomon-Inseln), Tonga, Tuvalu, Vanuatu, Wallis und Futuna-Inseln, West-Samoa, Bermuda, Grönland, Mexiko, Saint Pierre und Miquelon, Albanien, Andorra, Bosnien und Herzegowina, Gibraltar, Guernsey, Island, Jersey, Liechtenstein, Luxemburg, Mazedonien, Moldawien, Monaco, Montenegro, San Marino, Serbien, Svalbard and Jan Mayen, Vatikanstadt (Heiliger Stuhl), Algerien, Angola, Benin, Botswana, Burkina Faso, Burundi, Kamerun, Kapverdische Inseln, Zentralafrikanische Republik, Tschad, Komoren, Demokratische Republik Kongo, Kongo Republik (Brazzaville), Elfenbeinküste, Dschibuti, Ägypten, Äquatorial-Guinea, Eritrea, Äthiopien, Gabun, Gambia, Ghana, Guinea, Guinea-Bissau, Kenia, Lesotho, Liberia, Libya, Madagaskar, Malawi, Mali, Mauretanien, Mauritius, Mayotte, Marokko, Mosambik, Namibia, Niger, Nigeria, Reunion, Ruanda, Saint Helena, Senegal, Seychellen, Sierra Leone, Somalia, Swasiland, Tansania, Togo, Tunesien, Uganda, West-Sahara, Sambia, Zimbabwe

şarjlı kılıf olarak adlandırabiliriz herhalde . ben almanyada yaşıyorum siparişverdim gelince resimlerini ve deneyimlerimi paylaşacağım forumda

türkiyeden alman isteyen arkadaşlar için de ücretsiz kargo seçeneği ile satış mevcut .

http://www.ebay.de/itm/2200mAh-Exte...CI&otn=3&po=LVI&ps=63&clkid=19180621941887902

kardeş bende temin etmek istiyorum ama nasıl yapacağız bunu?
gittigidiyorda olsa hemen alırdım ama malesef yok.
e-baydan hiç anlamam nasıl temin edeceğiz

exoss

Üyecik
gitti gidiyor da yok maesef am aebaya güvenin paypal ile hiçbir sıkıntı çıkmadan alışveriş yapıla bilir

exoss

Üyecik
sabah 10 dan beri 2 saat oyun 2 saat whatsapp ve facebook chat 1 saatte nete gezindim halen telefonun şarjı full kılıfınkide yarısında :D bakalm kaç gün gidicek :)