One plus 6 çentik le ilgili

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Kaldırabilirler tabi ki çünkü firma da müşterilerini düşünüyor sonuçta. Ben yazın yeni telefon almayı planlıyorum ve OnePlus 6 da çentik olursa kesinlikle bu modeli elerim diye düşünüyorum çünkü gözüme cidden hoş gelmiyor. Beğenen vardır tabi ki ona da saygım sonsuz.

furkantr55

Asistan
Kaldırabilirler tabi ki çünkü firma da müşterilerini düşünüyor sonuçta. Ben yazın yeni telefon almayı planlıyorum ve OnePlus 6 da çentik olursa kesinlikle bu modeli elerim diye düşünüyorum çünkü gözüme cidden hoş gelmiyor. Beğenen vardır tabi ki ona da saygım sonsuz.
bende yazın telefon almayı düşünüyorum fakat one plus 6 da ki çentik beni rahatsız etmiyor

EL TURQA

Üyecik
Çentik olmayacağını açıklarlarsa op5t almaktan vazgeçip bu cihazı beklerim gibime geliyo

colognebar10

Doçent
Ekran karartma özelliği kouldu çentiği sevmeyenler çetik bölgesini karartabilecek oneplustan akıllı bir çözüm

Mustafa Deliktaş

Bu alana reklam verilmez
Yönetici
Super Moderator
Maşallah yazın baya telefon alınacak anlaşılan (ben de dahil) :D

5T düşünenlerden birisiyim ben de, 6 ile aralarındaki en büyük farklar tasarım ve kamera olur bence. Kamera senenin en iyisi olmadığı sürece 6 yı düşünmem çünkü tasarım olarak da 5T çok güzel :)