Önce Kim Alsın?

Romumuzun 2. Desteğini Kim Alsın?

• Asus Zenfone 5z

Kullanılan: 2 66.7%
  • Asus Zenfone 4 Max

Kullanılan: 0 0.0%
  • HTC One M8

• HTC One M7

• Samsung Galaxy S7

• Samsung Galaxy S6

• Samsung Galaxy S5

• Samsung Galaxy S4

• HTC One M4

• Vestel Venüs 5000

• Huawei Mate 10

• Huawei Mate 10 Pro

• Huawei Mate 20

• Huawei Mate 20 Pro

Kullanılan: 1 33.3%
  • Asus Zenfone 5

• Asus Zenfone 6

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Yerli rom projemizin sonlarına yaklaştık. İlk desteği Zenfone 2 aldı. 2. Desteği Kim Alsın, Nedenleri İle Yorumunuzu Bekliyoruz...

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Stock base rom hazırlamak 10 dk lık iş. Bunun için ekstra bir çabaya gerek yok bence kendinizi boşu boşuna yormayın.
Asus Zen 2'deki sıfırdan bizim yaptığımız. Ancak diğer cihazlara da teker teker yapacak olursak baya zaman alır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stock base rom hazırlamak 10 dk lık iş. Bunun için ekstra bir çabaya gerek yok bence kendinizi boşu boşuna yormayın.
Gerçekten kolay iş ancak, biz içerisindeki uygulamaları tamamen kendimiz yapmaya özen gösteriyoruz. Mesela play store gitti yerine www.trapplicationcenter.com geldi. #devrimzamanı

Reaksiyon puanı
5,172
Asus Zen 2'deki sıfırdan bizim yaptığımız. Ancak diğer cihazlara da teker teker yapacak olursak baya zaman alır.

Gerçekten kolay iş ancak, biz içerisindeki uygulamaları tamamen kendimiz yapmaya özen gösteriyoruz. Mesela play store gitti yerine www.trapplicationcenter.com geldi. #devrimzamanı
Sıfırdan bizim yaptığımız ne demek allah aşkına. Bazen hiçbir şey bilmeyen biri ile konuştuğumu düşünüyorum. Lütfen benle daha bilgi verici konuş. Tamamen bizimden kastın lineage yada RR rom port vs mi yoksa android kaynak kodlarından derlenmiş bir rom mu?

Şuan sizin yapmaya çalıştığınız dünya genelinde en az 2737262 kez yapıldı. Bir sürü konferans verildi toplantılar yapıldı. No Gapps adı altında hiçbir google servisleri roma dahil edilmedi. 5 6 tane alternatifi geliştirildi zaten tüm google uygulamalarının özgür yazılım adı altında.

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Sıfırdan bizim yaptığımız ne demek allah aşkına. Bazen hiçbir şey bilmeyen biri ile konuştuğumu düşünüyorum. Lütfen benle daha bilgi verici konuş. Tamamen bizimden kastın lineage yada RR rom port vs mi yoksa android kaynak kodlarından derlenmiş bir rom mu?

Şuan sizin yapmaya çalıştığınız dünya genelinde en az 2737262 kez yapıldı. Bir sürü konferans verildi toplantılar yapıldı. No Gapps adı altında hiçbir google servisleri roma dahil edilmedi. 5 6 tane alternatifi geliştirildi zaten tüm google uygulamalarının özgür yazılım adı altında.
Öncelikle kusura bakmayın. Herkes anlasın diye öyle konuşuyorum. Android kaynak kodlarından derlenmiş rom.
Bir de konuya açıklık getireyim.
Ben yalnızca fikir sahibi; ve içindeki birkaç uygulamanın yapımcısıyım.
Yoksa ben derlemedim.
Derleyecek kadar bilgiye de sahip değilim.
Bunu baştan belirteyim.
10 kişiyiz zaten.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Öncelikle kusura bakmayın. Herkes anlasın diye öyle konuşuyorum. Android kaynak kodlarından derlenmiş rom.
Bir de konuya açıklık getireyim.
Ben yalnızca fikir sahibi; ve içindeki birkaç uygulamanın yapımcısıyım.
Yoksa ben derlemedim.
Derleyecek kadar bilgiye de sahip değilim.
Bunu baştan belirteyim.
10 kişiyiz zaten.
Sen o konudakilere katıldın zannediyordum...

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Diğer konuda bug ları ben çözüyorum demiştim?
Zaten bug işi bende. Bir de şimdi üzerime uygulamayı yıktılar. Bug çözme dedik te hemen yanlış anlaşılmasın. Bugu buluyorum, mesela launcher çalışmıyor, bi göz atıyorum her şeye sorunu bulursam bildiriyorum bulmazsam diyorum, o arkadaş buluyor. (Hisham Asghar)

Sen o konudakilere katıldın zannediyordum...
Ne demek istediğini tam olarak anlayamadım.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Zaten bug işi bende. Bir de şimdi üzerime uygulamayı yıktılar. Bug çözme dedik te hemen yanlış anlaşılmasın. Bugu buluyorum, mesela launcher çalışmıyor, bi göz atıyorum her şeye sorunu bulursam bildiriyorum bulmazsam diyorum, o arkadaş buluyor. (Hisham Asghar)

Ne demek istediğini tam olarak anlayamadım.
en büyük yazılım geliştirme şeyisi herhalde oraya katıldın sandım 10 kişi nedir???

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Reaksiyon puanı
5,172
Kendisi foruma buyurabilirse sorularımızı ona soralım o zaman. Logcat kullanmadan bug bulmakta sanırım direksiyon olmadan araba sürmeye benziyor:D

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Kendisi foruma buyurabilirse sorularımızı ona soralım o zaman. Logcat kullanmadan bug bulmakta sanırım direksiyon olmadan araba sürmeye benziyor:D
Bilmem ki bi sorayım. Facebook hesabı açtırana kadar canım çıktı. :)
Aynen

Benim aslında android bilgim gerçekten çok az. Bi webviev uygulama yapıyorum adam akıllı bir de unity ile sürekli bug yapan mobil oyunlar :)
Bir de sözlük mözlük gibi şeyler yapıyorum.
Kendimi geliştirmem lazım :)

Reaksiyon puanı
5,172
BenimBenim aslında android bilgim gerçekten çok az. Bi webviev uygulama yapıyorum adam akıllı bir de unity ile sürekli bug yapan mobil oyunlar :)
Bir de sözlük mözlük gibi şeyler yapıyorum.
Kendimi geliştirmem lazım :)
Bunu bildiğim için bu konunun üzerine bu kadar gidiyorum.

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640