Soru Onboard Ekran Karti ile Goruntu Alma

Bu konuyu okuyanlar

MentalÇöküntü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, anakartim b550m pro islemcim amd ryzen 5 3600 islemciyi dun incehesaptan siparis verdim gelince deneyecegim ama gelmeden sormak istedigim birsey var. Anakartim da dahili grafik islemcisi var olarak gozukuyor ve bende suan ekran karti yok islemcide de dahili grafik yok islemci gelince islemciyi takip goruntu kablosunu anakarta takarsam anakartin dahili grafiginden goruntu alabilir miyim sadece test icin denemek istiyorum.

Windows Vista Empirw

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
72
Merhaba, anakartim b550m pro islemcim amd ryzen 5 3600 islemciyi dun incehesaptan siparis verdim gelince deneyecegim ama gelmeden sormak istedigim birsey var. Anakartim da dahili grafik islemcisi var olarak gozukuyor ve bende suan ekran karti yok islemcide de dahili grafik yok islemci gelince islemciyi takip goruntu kablosunu anakarta takarsam anakartin dahili grafiginden goruntu alabilir miyim sadece test icin denemek istiyorum.
3600G ise olur.

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,926
3600 g de dahili grafik var benim islemci normal 3600 anakartda dahili grafik islemcisi yazdigi icin anakartdan goruntu alabilir miyim diye sordum ben ama olmaz gibi
Anakartlarda I-GPU işi öleli yıllar oldu. İncehesap yanlış bilgilendirme yapmış ya da G SoC'ları varsayıp var demiş olmalı.