Onayda ki mesajımız kabul edilmezse sebebi ile bildirilmeli.

Bu konuyu okuyanlar

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Merhabalar, dünden beri onaya düşen birkaç mesajım silindi onaylanmadı neden silindiğini bilmiyorum. Bence onaylanmayan mesajlar, bildirim atarak onaylanmama sebebi bildirilmeli. Hatamızı öğrenir aynı hatayı tekrarlamayız. @Creative @Görkem Say

Son düzenleme:

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Onaylamadığım mesajları kendi açımdan şöyle açıklayayım. Bazen kişiler direkt yönetim ile muhatap olmak için mesaj yazıyor. O konulara başka kişilerin mesaj yazıp konunun uzamasını istemiyorum açıkçası. Direkt olarak cevap veriyorum konu orada kapanıyor. Ancak senin özel olarak hangi mesajlarının onaylanmadığından haberim yok. Birde mesaj onay kısmında sebeple reddet diye bir seçenek yok. Sadece silme seçeneği var. Ondan özel bildirim atamıyoruz.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Onaylamadığım mesajları kendi açımdan şöyle açıklayayım. Bazen kişiler direkt yönetim ile muhatap olmak için mesaj yazıyor. O konulara başka kişilerin mesaj yazıp konunun uzamasını istemiyorum açıkçası. Direkt olarak cevap veriyorum konu orada kapanıyor. Ancak senin özel olarak hangi mesajlarının onaylanmadığından haberim yok. Birde mesaj onay kısmında sebeple reddet diye bir seçenek yok. Sadece silme seçeneği var. Ondan özel bildirim atamıyoruz.
Evet onaydan bildirim atmak yok onu biliyorum. Mesaj onaydan silmekten ziyade içeriğe git yaparak mesaja gidilerek silinip bildirim atılırsa çok iyi olur. Önerimi dikkate aldığınız için teşekkürler

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Evet onaydan bildirim atmak yok onu biliyorum. Mesaj onaydan silmekten ziyade içeriğe git yaparak mesaja gidilerek silinip bildirim atılırsa çok iyi olur. Önerimi dikkate aldığınız için teşekkürler
Geri bildirim için teşekkürler dikkat edeceğim bundan sonra.