Onarım mı Değişim mi ?

grimalkintr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhabalar. Bozulan iPhone 13 cihazımı servise göndermiştim değişim için. Fakat değişim kararı değil onarım kararı çıkarak onarıldı şu an da cihaz elime geldi. Sizce kullanmalı mıyım yoksa değişim için tekrar mı göndermeliyim? Siz olsanız değişimi mi tercih ederdiniz onarımı mı? ( henüz 3 aylık bir cihaz )

Phorkys

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
56
Tabi ki değişim mümkünse sonuçta onarım yapılan cihaz az da olsa çok da olsa zedelenmiş olacaktır değişim mümkünse en temizidir.

music1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Herkese merhabalar. Bozulan iPhone 13 cihazımı servise göndermiştim değişim için. Fakat değişim kararı değil onarım kararı çıkarak onarıldı şu an da cihaz elime geldi. Sizce kullanmalı mıyım yoksa değişim için tekrar mı göndermeliyim? Siz olsanız değişimi mi tercih ederdiniz onarımı mı? ( henüz 3 aylık bir cihaz )
12 mini cihazım icin apple destek ve apple servisleri icin zorlu ve akasya ile görüşmelerim olmustu . Mağaza müdürü ile görüştüğüm de apple servis politikaların da artık 12 serisi ile ürünün tasarımında değişime gittikleri icin artık urunleri daha puzzle gibi yerleştirdikleri ve kolay sokulup takıldığı icin çok aşırı elzem bir sorun olmadikda sadece onarım yapacaklarını servis politikasının bu şekilde değiştiğini bana söylemişti . Muhtemelen bu yüzden onarım yapmışlardır . Değişim seçenekleri 12 serisi öncesi deki seriler icin geçerli artık dedi