ona göre tipsiz biriyim

Bu konuyu okuyanlar

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54
vücümda çok fazla ben var ve bunlarda kalıcı sevdiğim birinden sırf bu nedenler dolayı red edildim yakışıklı olmak için ne yapmam lazım

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Fitness a gidip spor yapabilirsin. Bu seni daha çekiçi kılar. Bir diğeriyse mewing yapmayı dene. Bu da kişiyi kesinlikle çok yakışıklı gösteriyor.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Aklını kullan, daha zeki ol, eğitime önem ver yapabiliyorsan ve aynı zamanda spor da yap, sağlığına ve vücuda da önem ver... Kız eğer değer bilenlerden ise hoşuna gidersin yoksa sana kız mı yok, sen yeter ki iyi biri ol... :)

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
"Sende ben var çıkmayalım" falan mı dedi? Artık kendinizi insanlara beğendirmeye çalışmayı bırakın, bakımlı olmak yeterli onu da sağlığınız ve kendiniz için yapın. Birisi şuranı beğenmemiş buranı beğenmemiş olabilir, hiç kimse beğenmek zorunda değil siz de beğendirmek zorunda değilsiniz kendinizi ezmeyin.

Canberk61ts

Doçent
Reaksiyon puanı
250
vücümda çok fazla ben var ve bunlarda kalıcı sevdiğim birinden sırf bu nedenler dolayı red edildim yakışıklı olmak için ne yapmam lazım
Yakışıklı olmaya çalış,ama sakın serseriye dönüşme.Serseri olmak kızları iter.

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54
"Sende ben var çıkmayalım" falan mı dedi? Artık kendinizi insanlara beğendirmeye çalışmayı bırakın, bakımlı olmak yeterli onu da sağlığınız ve kendiniz için yapın. Birisi şuranı beğenmemiş buranı beğenmemiş olabilir, hiç kimse beğenmek zorunda değil siz de beğendirmek zorunda değilsiniz kendinizi ezmeyin.
yok direk sence benim gibi bi kiz sana bakarmi dedi

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
yok direk sence benim gibi bi kiz sana bakarmi dedi
Kendisi kimmiş ki onun gibi birisi sana bakmayacakmış? Bu gibi durumlarda tepkini göster, en azından peki de gül geç. Yakışıklı olmaya falan çalışma sadece kendin ol, insanlara göre yaşamak zorunda değilsin.