Yardım Ön siparişte alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

kirpicix

Asistan
Katılım
24 Ağustos 2022
Mesajlar
157
Reaksiyon puanı
60
Puanları
28
Oyun için bi şey demiyorum ama üniversite için yeterlidir. Yalnız 8 gb rem yetersiz bu bilgisayara, en az 16 gb olmalı. Ssd de 512 oyun kapasitesi bakımından yetersiz kalır. Yani fiyatı biraz daha tuzlanmak zorunda. Ama biraz daha araştırmanı öneririm. Bir cihaza takılıp kalma, burdakiler gibi araştır, en iyi alternatifleri bulmaya çalış. Mesela pil konusunda ve dokunmatik ekran konusunda düşüncelerin nedir? Havalı bi şey mi istiyorsun yoksa daha çok işlevsel mi olsun istersin. Fiyat bakımından bütçen nedir mesela?
 

sahin792

Öğrenci
Katılım
14 Ağustos 2022
Mesajlar
5
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
22
Fiyat bakımından bütçem 16k ya kadar onun haricinde bir süredir bakıyorum bu PC ye alternatif olarak bulduğum Lenovo var

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ki bu da aynı fiyatlarda ve Msi daha çok güven veriyo bu PC ye göre daha sonradan 8gb ram ekletmek nasıl olur mantıklı mı sizce
 

kirpicix

Asistan
Katılım
24 Ağustos 2022
Mesajlar
157
Reaksiyon puanı
60
Puanları
28
msi daha ucuz ama kısıtlamaları var mı? rem takiviyesi için max değerler nedir, ikinci bir ssd yuvası var mıdır? genişletme ve nvme yuvaları filan fişman... resmi sitesinden bütün özelliklerine bakabilirsek msi daha cazip gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

msi resmi sitesinde bunlar var yani özelliklerinde bazı değişiklikler yapmışlar :) Güzel gibi duruyor ama rem mutlak şart. Oyun için ise 512 büyük olasılıkla yetersiz kalacaktır ve tek kombo slotu varmış bir de sata. pil konusunu bilemiyorum ama çünkü kullanıma bağlıdır, tecrübe etmek gerekir.

 
Son düzenleme:

Son mesajlar

Üst